Apple Watch, Olimpiyatlara Özel Renkler Tasarladı

blank
Apple Watch, Olimpiyatlara Özel Renkler Tasarladı

İçerik: Apple Watch, Olimpiyatlara Özel Renkler Tasarladı

Apple Watch, Olimpiyatlara Özel Renkler Tasarladı:

Apple, yaz Olimpiyatlarını kutlamak için bir kez daha özel sürüm Watch bantları yayınlıyor, ancak bu sefer bir tane almak için oyunlara (muhtemelen yapabileceğinizden değil) gitmeniz gerekmeyecek. Şirket, Tokyo’da madalya peşinde koşan takımınızı neşelendirmenize yardımcı olacak bir Apple Watch Uluslararası 22 Spor Döngüsü Koleksiyonu’nu piyasaya sürdü. ABD’li bir grup var (aşağıda), kimseyi şaşırtmadı, ama aynı zamanda Avustralya, Yunanistan (sonuçta olimpiyatları başlattı), Japonya ve Güney Afrika gibi çok çeşitli ülkeler için kayışlar bulacaksınız.

blank

Hayır, özel bir saat yüzü oluşturma zahmetine girmenize gerek kalmayacak. Paket, eşleşen bir Stripes yüzünü indirmenize yardımcı olmak için Uygulama Kliplerinden yararlanır. Desteklemek istediğiniz başka bir ülke varsa, bunları Apple’ın web sitesinden de indirebilirsiniz.

International Collection bantları yalnızca Apple üzerinden temin edilebilir ve hem 40 mm hem de 44 mm boyutlarında 49 ABD dolarına satılır. Apple bunları “sınırlı sayıda” olarak nitelendiriyor, ancak ne kadar süreyle piyasada olacaklarını söylemedi (açıklama istedik). Eğer ilgileniyorsanız, sizinkini hemen almak isteyeceğinizi söyleyebiliriz. Bu, bir müzayede sitesinde bir prim ödemek zorunda kalmadan resmi bir ulus temalı Apple Watch grubu satın almak için nadir bir şans.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch, Olimpiyatlara Özel Renkler Tasarladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör