Honda’nın İlk Elektrikli SUV’sinin Adı Prologue Oldu

blank
Honda'nın İlk Elektrikli SUV'sinin Adı Prologue Oldu

İçerik: Honda’nın İlk Elektrikli SUV’sinin Adı Prologue Oldu

Honda’nın İlk Elektrikli SUV’sinin Adı Prologue Oldu:

Honda sonunda ilk elektrikli SUV’u için bir isme kavuştu ve daha kesin zamanlamadan bahsetmiyorum bile. Roadshow’un belirttiği gibi, otomobil üreticisi bu EV insan taşıyıcısının (burada resimde değil) 2024’ün başlarında geldiğinde Prologue olarak adlandırılacağını açıkladı. Ayrıca vaat edilen Acura SUV’u 2024 takviminde göreceksiniz, ancak bu belirsiz vaat bunu gösteriyor. model, daha yaygın olan muadilini takip edecek.

Şirket, hem Prologue’un hem de Acura’nın muadili GM’nin Ultium pilleriyle çalışacağını yinelese de, Prologue’un neleri içereceği hakkında hala fazla ayrıntı sağlamıyor. Bununla birlikte, Honda, on yılın ikinci yarısında yeni bir “e: Mimari” temelinde EV’ler vaat ettiğinden, bu bağlantının uzun sürmesini beklemeyin.

Prologue, Honda’nın yakın geçmişteki en önemli otomobillerinden biri olabilir. Şirket 2040 yılına kadar tamamen elektrikli araçlara geçmeyi planlıyor ve 2030 yılına kadar büyük pazar satışlarının yüzde 40’ını pil veya hidrojen yakıt hücresi kullanıyor. Honda E kompakt gibi niş modeller. Prologue bu rotayı başlatacak ve Honda’nın içten yanmalı motorlardan ne kadar iyi bir şekilde uzaklaşabileceğini gösterecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honda’nın İlk Elektrikli SUV’sinin Adı Prologue Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Aston Martin’in Yeni Modeli Rapide AM Dikkat Çekiyor

Aston Martin’in Yeni Modeli Rapide AM Dikkat Çekiyor İngiliz otomotiv devi Aston Martin, yeni modeli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör