Huawei, Honor Telefonları İçin Yazılım Desteği Sunacak

blank
Huawei, Honor Telefonları İçin Yazılım Desteği Sunacak

İçerik: Huawei, Honor Telefonları İçin Yazılım Desteği Sunacak

Huawei, Honor Telefonları İçin Yazılım Desteği Sunacak:

Huawei, Honor akıllı telefon markasını iki yıl önce uygulanan ABD yaptırımlarının ardından Honor’un hayatta kalmasını sağlamak için yapılan bir hareketle 30’dan fazla acente ve bayiden oluşan bir konsorsiyuma sattı. Artık Honor ayrı bir marka olduğu için Huawei çatısı altında piyasaya sürülen eski telefonlar için yazılım destek detayları açıklandı. Huawei, bu yıl 1 Nisan’dan önce piyasaya sürülen tüm Honor telefonlarını ürün yazılımı güncellemeleri sağlayarak destekleyecek. Bu, bu ayın başlarında piyasaya sürülen Honor 50 serisinin Honor tarafından destekleneceği ve daha önce piyasaya sürülen diğer tüm serilerin Huawei tarafından destekleneceği anlamına geliyor.

Honor, Fin medya kuruluşu SuomiMobili’ye Huawei’den çıkışının bu yıl Mart ve Nisan aylarında gerçekleştiğini söyledi. Bu nedenle, 1 Nisan 2021’den önce piyasaya sürülen tüm Honor telefonlarının destek ve yükseltmelerinden Huawei sorumlu olacaktır. Honor, 1 Nisan’dan sonra piyasaya sürülen ve piyasaya sürülen tüm cihazlar için destek ve yükseltmelerden sorumlu olacaktır. Şirket, devam edeceğini de sözlerine ekledi. eski telefon kullanıcılarına, onları Huawei’nin müşteri hizmetlerine yönlendirmeden önce mümkün olduğunca müşteri desteği sunmak.

Huawei ayrıca, sahibi olduğu Honor akıllı telefonlarını desteklemeye devam edeceğini de doğruladı. Şirket, üst seviye Honor telefonlarını aylık olarak güncellemeye devam edeceğini, ancak daha uygun fiyatlı birçok telefonun üç ayda bir güncelleme alacağını söyledi. Huawei, Honor 20, Honor 20 Pro ve Honor View 20 telefonlarına aylık güvenlik güncellemesinin yayınlanacağını onayladı.

Honor 30, Honor 30 Pro+, Honor 30i, Honor 30s, Honor View 30 Pro, Honor 20e, Honor 20i, Honor 20S, Honor 20 Lite, Honor 10i, Honor 9A, Honor 9C, Honor 9S için üç ayda bir güvenlik güncellemeleri yayınlanacak. Honor 9S 10x, Honor 9X Lite, Honor 10X Lite, Honor 9X Pro, Honor 8A, Honor 8S, Honor 8A Pro telefonlar. Huawei ve Honor, eski telefonların hiçbiri için büyük sürüm yükseltme planları açıklamadı.

Ocak ayında yayınlanan bir rapor, Huawei’nin birinci sınıf akıllı telefon markaları P ve Mate’yi satmayı düşündüğünü öne sürdü; bu, şirketin sonunda üst düzey akıllı telefon yapma işinden çıktığını görebilecek bir hamle.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei, Honor Telefonları İçin Yazılım Desteği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör