Nier Reincarnation 28 Temmuz’da Mobil Cihazlara Geliyor

blank
Nier Reincarnation 28 Temmuz'da Mobil Cihazlara Geliyor

İçerik: Nier Reincarnation 28 Temmuz’da Mobil Cihazlara Geliyor

Nier Reincarnation 28 Temmuz’da Mobil Cihazlara Geliyor:Nier hayranları, serinin ilk mobil girişini oynamak için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. İlk kez 2020’de alay edilen Square Enix, bugün IGN aracılığıyla 28 Temmuz’da Nier Reincarnation’ı yayınlayacağını duyurdu. Çıkış, oyun için oynanacak bazı önemli hikaye vuruşlarına işaret eden yeni bir fragman da paylaştı.

Aksiyon RPG’si olarak tasarlanan Reincarnation, Beyazlı Kız adlı bir karakterin Kafes adlı bir yerde uyandığını görür. Mama adında bir hayalet, kıza yardım etmek ve ortaya çıktıkça hikayeyi anlatmak için oradadır. Geçmişteki Nier oyunlarında olduğu gibi, Reincarnation’daki oynanış bazen farklı bakış açıları arasında değişecek gibi görünüyor. En çok Grimoire A gibi mobil oyunlarla tanınan Japon bir geliştirici olan Applibot tarafından geliştirilse de, Reincarnation, Yoko Taro ve Keiichi Okabe dahil olmak üzere diziyle en yakından ilişkili kişilerin katkılarına sahiptir. Okabe’nin oyun için bestelediği yeni şarkılardan birini IGN’nin paylaştığı fragmanda dinleyebilirsiniz.

Reenkarnasyon, Android ve iOS’ta çıktığında ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyuna ön kayıt yaptırırsanız, oyun içi Mücevher para birimiyle birlikte gelen bir hoş geldin paketi alacaksınız. Square Enix, IGN’ye ön kayıt yaptıran her 100.000 oyuncu için verdiği Mücevher sayısını artıracağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nier Reincarnation 28 Temmuz’da Mobil Cihazlara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör