Samsung Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos Lansman Yapacak

blank
Samsung Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos Lansman Yapacak

İçerik: Samsung Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos Lansman Yapacak

Samsung Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos Lansman Yapacak:

Samsung Galaxy Z Flip 3, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 11 Ağustos’ta gerçekleşeceğini ima eden yeni bir dizi görüntüde sızdırıldı. Ek olarak, bu görüntüler ayrıca katlanabilir akıllı telefonun Samsung’da piyasaya sürülebileceği iddia edilen renk seçeneklerini de gösteriyor. yıllık etkinlik. Haber, bu akıllı telefonun ekran boyutunun ve Güney Kore devi Galaxy Z Fold 3’ün bir başka katlanabilir telefonu ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra geldi. Her iki telefonun da tasarımı, daha önce tipster Evan Blass tarafından ortaya çıkmıştı.

GizNext tarafından yayınlanan bir raporda ortaya çıkan görüntülerde, Samsung Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranı 11 Ağustos’u gösteriyor ve Samsung’un bir sonraki yıllık Galaxy Unpacked etkinliğinin sözde tarihini ima ediyor. Önceki yılların modelini düşünürsek, tarih meşru görünüyor çünkü Güney Koreli devi etkinliği genellikle Ağustos ayında yapıyor.

Ayrıca, renderlar iki tonlu bir tasarım teması gösteriyor. Rapor, Samsung Galaxy Z Flip 3’ün Siyah, Bej, Lacivert, Koyu Yeşil, Gri, Açık Mor, Pembe ve Beyaz renklerde sunulabileceğini iddia ediyor. Tipster Evan Blass (@evleaks) tarafından bu ayın başlarında paylaşılan renderlarda iki tonlu tasarım zaten ortaya çıktı. Ayrıca Samsung Galaxy Z Fold 3’ün renderlarını da paylaştı.

Son zamanlarda, bir rapor yaklaşmakta olan Samsung katlanabilir akıllı telefonların ekran boyutlarını listeledi. Samsung Galaxy Z Flip 3’ün 25:9 en boy oranına sahip 6.7 inç birincil ekrana ve kapakta 1.9 inç ikincil ekrana sahip olması bekleniyor. Akıllı telefon ayrıca SM-F711U model numarasıyla ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifika sitesinde de görüldü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos Lansman Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Bilgisayarınızdan Fotoğraf Paylaşmayı Test Ediyor

Instagram, Bilgisayarınızdan Fotoğraf Paylaşmayı Test Ediyor: Instagram, ilk kez fotoğraf paylaşım uygulamasının uygulamasının dışından gönderi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör