Samsung’un Yeni Wear OS Saati Bu Yaz Tanıtılacak

blank
Samsung'un Yeni Wear OS Saati Bu Yaz Tanıtılacak

İçerik: Samsung’un Yeni Wear OS Saati Bu Yaz Tanıtılacak

Samsung’un Yeni Wear OS Saati Bu Yaz Tanıtılacak:

Samsung, bugün MWC 2021’de yaklaşmakta olan akıllı saatleri için yeni Wear OS tabanlı yazılımını tanıtmasının yanı sıra, çalışacak ilk cihazın bu yaz Unpacked’de piyasaya sürüleceğini de doğruladı. Şirketin Galaxy Watch portföyü altında olacak ve arayüzün adı One UI Watch olacak.

Google, I/O 2021’de yeni Wear OS’yi duyurduğunda, Fitbit’in platforma dayalı birinci sınıf akıllı saatler yapacağına dair bir şakanın yanı sıra, hiçbir şirketin paylaşacak gerçek donanım hakkında herhangi bir ayrıntısı yoktu. Samsung ayrıca, mevcut cihazlarında Tizen OS’yi desteklemeye devam edecek olsa da, yaklaşmakta olan tüm akıllı saatlerinin yeni Wear OS’yi çalıştıracağını da söyledi.

Bugünkü MWC etkinliğinde Samsung, genel bir zamanlamanın yanı sıra çok fazla donanım bilgisine de sahip değildi. “Yaklaşan Galaxy Watch, yeni birleşik platformu ve bu yaz daha sonra Unpacked etkinliğinde ilk kez sahneye çıkacak olan One UI Watch’ı ilk sunan olacak” dedi.

Bu yıl muhtemelen yeni bir Galaxy Note çıkmayacağını gösteren raporlarla birlikte, Samsung’un tipik yaz sonu Unpacked lansman serisinde doldurulması gereken bariz bir boşluk var. Tabii ki, şirketin muhtemelen yeni Galaxy Watch’a ek olarak çok fazla kolu var. Bu yıl henüz yeni bir katlanabilir telefon görmedik ve Samsung’un bu yaz Unpacked’de bir tane tanıtması mümkün. Etkinlik için de henüz resmi bir tarih yok, ancak önceki yıllara göre muhtemelen Ağustos ayında gerçekleşecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un Yeni Wear OS Saati Bu Yaz Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör