YouTube TV Artık 4K Akışını Destekliyor

blank
YouTube TV Artık 4K Akışını Destekliyor

İçerik: YouTube TV Artık 4K Akışını Destekliyor

YouTube TV Artık 4K Akışını Destekliyor:

YouTube TV dört yıldan fazla bir süredir piyasada, ancak oldukça önemli bir özelliği kaçırıyor: 4K yayın yapma yeteneği. YouTube, bu yılın başlarında bir blog gönderisinde bunu düzeltmeyi taahhüt etti ve şimdi şirket sözünü yerine getiriyor. Bugünden itibaren YouTube TV, “4K Plus” adlı yeni bir eklentiye sahip olacak. Adından da anlaşılacağı gibi, uyumlu bir TV ve akış cihazınız olduğunu varsayarsak, 4K akışı etkinleştirir. 4K Plus eklentisi aynı zamanda DVR’ınızdan bir telefona veya tablete kayıt indirme özelliğini de içerir; bu, bu yaz daha fazla seyahat etmeye başlayan insanlar için oldukça faydalı olması gereken bir özellik.

4K Plus, evdeyken “sınırsız” cihazlardan YouTube TV akışı yapmanızı da sağlar. Temel YouTube TV paketi aynı anda üç farklı cihazda yayın yapabilir, ancak yalnızca hizmete güvenen büyük bir haneniz varsa, bu kimsenin kilitlenmemesini sağlamalıdır.

Ne yazık ki, tüm bunlar oldukça dik bir maliyetle geliyor. 4K Plus eklentisi, mevcut YouTube TV planınızın maliyeti ne olursa olsun, aylık 19,99 ABD Doları tutarındadır. (Şu anda, temel YouTube TV planı ayda 64,99 dolardan başlıyor.) YouTube TV’nin fiyatı son birkaç yılda önemli ölçüde arttı ve şimdi 4K istiyorsanız, kolayca kapsamlı bir kablo TV ile aynı alemdesiniz. paket. YouTube TV’nin geleneksel kabloya göre kendi avantajları olabilir, ancak ne yazık ki fiyatlandırma bunlardan biri değil.

Bununla birlikte, hızlı hareket ederseniz, 4K Plus’ta bir fiyat anlaşması alabilirsiniz – YouTube yeni kullanıcılara bir aylık ücretsiz deneme sunuyor, ardından standart fiyatın üzerinde oldukça iyi bir anlaşma olan ayda 9,99 ABD dolarına kaydolabilirsiniz. .

İyi haber şu ki, YouTube TV’yi kullanan herkes, hangi plana sahip olursanız olun hizmet yakında 5.1 Dolby sesi destekleyeceğinden, ses bölümünde de bir yükseltme alıyor. Bununla birlikte, nasıl çalışacağına dair çok fazla ayrıntı yok – YouTube, “önümüzdeki haftalarda cihazları seçmeye başlayacağını” söylüyor, ancak tam olarak hangi cihazlardan bahsettiklerini bilmiyoruz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube TV Artık 4K Akışını Destekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu

Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu: Reddit Perşembe günü pek çok kişi için kapalıydı, ancak şirket …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör