BTS, Boston Dynamics Robot Köpeğiyle Dans Etti

blank
BTS, Boston Dynamics Robot Köpeğiyle Dans Etti

İçerik: BTS, Boston Dynamics Robot Köpeğiyle Dans Etti

BTS, Boston Dynamics Robot Köpeğiyle Dans Etti:Boston Dynamics’in robotları boogie yapabilir. Spot ve Atlas’ın bazı videolarının viral hit haline gelmesiyle birçok kez eşyalarını çaldığını gördük. K-pop fenomeni BTS ile bir işbirliği, internet için kedi nanesi gibi olmalı. Ancak iki video biraz eğlenceli olsa da, her zaman çok hafif eziciler.

Hyundai, geçen hafta Boston Dynamics’in çoğunluk hissesi için anlaşmasını kapattı. Bu olayı kutlamak ve robotlarla dans etmek için Hyundai marka elçileri BTS’yi getirdi. Spot, kliplerden birinde grupla bir halı kesiyor, ancak kısa bir süre için. Toplamda yaklaşık 20 saniye birlikte dans ederler. Diğer videoda, BTS’in her üyesi için bir tane olmak üzere yedi Spot robot köpeği, grubun Hyundai’nin EV alt markasına adanmış bir övgü olan “Ioniq: I’m On It” için koreografisi yapılmış bir rutin gerçekleştiriyor.

BTS’nin yer aldığı klip, YouTube’da bir gün içinde yalnızca birkaç milyon görüntüleme aldı. Grubun son single’ı “Butter”ın videosu ise 24 saat içinde platformda 113 milyon kez izlenerek yeni bir rekora imza attı. Görünüşe göre dans eden robotlar, şu anda gezegendeki hemen hemen her şey gibi, BTS kadar popüler değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: BTS, Boston Dynamics Robot Köpeğiyle Dans Etti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör