HBO Max, ABD’nin Ötesine Geçerek 39 Yeni Bölgeye Yayılıyor

blank
HBO Max, ABD'nin Ötesine Geçerek 39 Yeni Bölgeye Yayılıyor

İçerik: HBO Max, ABD’nin Ötesine Geçerek 39 Yeni Bölgeye Yayılıyor

HBO Max, ABD’nin Ötesine Geçerek 39 Yeni Bölgeye Yayılıyor:

Bu yılın başlarında açıklandığı gibi, HBO Max nihayet ABD dışına taşınıyor ve Latin Amerika ve Karayipler’de 39 bölgeye genişliyor. HBO Max International başkanı Johannes Larcher yaptığı açıklamada, “Bugünkü lansmanla küresel platformumuzu tanıtıyoruz ve Latin Amerika ve Karayipler’deki milyonlarca hayrana yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz” dedi.

ABD’deki HBO Max’in aksine, bu bölgelerdeki abonelerin reklam destekli bir plan seçeneği olmayacak. Bunun yerine, standart tanımlı bir mobil plan veya 3’e kadar eşzamanlı kullanıcı, 5 profil ve 4K’ya kadar çözünürlük içeren standart bir plan seçebilecekler. Fiyatlandırma bölgeye ve ülkeye bağlı olacaktır.

Netflix ve diğer akış hizmetlerinin yaptığı gibi, HBO Max önümüzdeki iki yıl içinde Latin Amerika’da 100 yerel orijinal üretecek. Ayrıca 2021’de Meksika ve Brezilya’daki abonelere UEFA Şampiyonlar Ligi etkinliklerini de sunacak. Şirket, 31 Temmuz’dan önce kaydolmaları koşuluyla, tüm yeni abonelere hizmeti zaman sınırı olmaksızın yüzde 50 indirimle sunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HBO Max, ABD’nin Ötesine Geçerek 39 Yeni Bölgeye Yayılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör