HP Pavilion Aero, Şimdiye Kadarki En Hafif Dizüstü Bilgisayar

blank
HP Pavilion Aero, Şimdiye Kadarki En Hafif Dizüstü Bilgisayar

İçerik: HP Pavilion Aero, Şimdiye Kadarki En Hafif Dizüstü Bilgisayar

HP Pavilion Aero, Şimdiye Kadarki En Hafif Dizüstü Bilgisayar:

HP, şirketin şimdiye kadarki en hafif tüketici dizüstü bilgisayarı olan Pavilion Aero 13’ü tanıttı. Cihaz bir kilogramdan daha hafif ve yüzde 90 ekran-gövde radyosuna sahip ilk Pavilion dizüstü bilgisayar.

13,3 inçlik makine, 16:10 en boy oranı, 400 nit parlaklık ve yüzde 100 sRGB renk paleti ile 2.5K ekrana sahip. Pavilion Aero 13, görüntülü aramalarda istenmeyen arka plan seslerini azaltmak için WiFi 6 desteğine ve AI gürültü giderme özelliğine sahiptir. HP, tek bir şarjla 10,5 saate kadar kullanım elde edeceğinizi iddia ediyor. Dizüstü bilgisayar, Ryzen 7 5800U’ya kadar yerleşik Radeon grafikli AMD Ryzen 5000 serisi işlemci tarafından desteklenmektedir.

Pavillion Aero 13, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş ve okyanusa bağlı plastiklerden yapılmıştır ve su bazlı boya kullanır. HP, dizüstü bilgisayarın “dünyanın en sürdürülebilir bilgisayar portföyüne” sahip olma hedeflerinin bir parçası olarak EPEAT Gold tescilli ve Energy Star sertifikalı olduğunu söylüyor. Temmuz ayında HP.com üzerinden satışa sunulacak. Sonbahara kadar diğer perakendecilerden alabileceksiniz.

Bu arada HP, M-Serisi monitör serisine iki ekleme daha yaptığını duyurdu. Şirket, çizgiyi CES’te açıkladı. HP’nin renk doğruluğunu etkilemeden mavi ışığı azalttığını iddia ettiği Eyesafe sertifikalı teknoloji kullanıyorlar. Geri dönüştürülmüş okyanusa bağlı plastikler kullanılarak yapılan monitörler, artık dahili sesli 24 ve 27 inç modelleri içeriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HP Pavilion Aero, Şimdiye Kadarki En Hafif Dizüstü Bilgisayar

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör