Realme GT 5G Master Edition Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Realme GT 5G Master Edition Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Realme GT 5G Master Edition Teknik Özellikleri Belli Oldu

Realme GT 5G Master Edition Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Realme GT 5G Master Edition teknik özellikleri bir kez daha açıklandı ve bu sefer telefonun arka tarafında 108 megapiksel birincil kamera sensörüne sahip olduğu söyleniyor. Realme GT Master Edition’ın teknik özellikleriyle ilgili bazı çelişkili sızıntılar oldu ve şirketin kendisi tarafından yeni bir Master Edition akıllı telefonunun tanıtımı dışında hiçbir şey resmileştirilmedi. En son sızıntı, yakın tarihli bir TENAA listesinde görüldüğü gibi aynı arka panel tasarımını gösteriyor ancak kamera detayları oldukça farklı.

En son sızıntı, Realme GT 5G Master Edition için temel özellikleri paylaşan Weibo’daki Ice Universe’den geliyor. Telefonun 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenebilir. Bu ayrıntılar, telefon hakkında daha önce sızdırılanlarla örtüştüğü için burada gerçekten yeni bir şey yok. Ancak, kamera detaylarına gelince, en son sızıntı durumları Realme GT Master Edition, 13 megapiksel sensör ve 2 megapiksel sensör eşliğinde 108 megapiksel birincil sensöre sahip olacak.

Önceki sızıntı, Realme GT 5G Master Edition’ın 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensör, süper geniş lensli 16 megapiksel Sony IMX481 sensör ve 2 megapiksel siyah beyaz sensörle geleceğini öne sürdü. Yeni sızıntı, işleri biraz daha kafa karıştırıcı hale getiriyor.

Ayrıca, bahşiş veren, Realme GT 5G Master Edition’da 4.500mAh pil olacağını ve 65W hızlı şarjı destekleyeceğini belirtiyor. Bu, orijinal Realme GT 5G ile aynıdır.

Son zamanlarda, Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi Chase, Weibo’da Japon tasarımcı Naoto Fukasawa’yı içeren yeni bir akıllı telefonun resmini yayınladı. Bu, telefonun daha önce şirketle diğer Master Edition telefonları için çalışmış olan Fukasawa ile işbirliği içinde tasarlandığını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 5G Master Edition Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör