Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek

blank
Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek

İçerik: Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek

Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek: Bugün erken saatlerde, talihsiz bir hata, bazı insanların Twitter’ın web istemcisini kullanırken algoritmik ve kronolojik bir besleme arasında geçiş yapmak için geçişi kaldırdığına inanmasına neden oldu. Gün boyunca insanlar, iki besleme arasında geçiş yapmanızı sağlayan yıldız simgesinin arayüzlerinde eksik olduğunu öğrendiklerinde hayal kırıklıklarını tweetlemek için servise gittiler.

Twitter Support yaptığı açıklamada “Web’deki Tweet’ler kronolojik sıraya göre düzeltildi –– Ana sayfa zaman çizelgesi görünümünüzü ilk önce en son Tweet’lere değiştirme seçeneği web’de bazılarınız için kaldırıldı. Bunu düzelttik ve bu seçenek artık herkes için tekrar kullanılabilir durumda.” dedi.

Hata yalnızca bazı insanları etkilemiş gibi görünüyor, ancak bu, eski bir destek belgesine dayanarak bazı satış noktalarının rapor vermesini engellemedi, Twitter en son tweet’leri web sitesinden tamamen kaldırıyordu. Twitter’dan Kayvon Beykpour ve resmi destek hesabı daha sonra durumu ele aldı ve şirketin o zamandan beri düzelttiği bir yazılım sorunu olduğunu belirtti.

Bu bölüm yüzünden pek çok kişinin üzüldüğü gerçeği, tweetleri gönderildikleri sırayla ne kadar çok insanın görmek istediğini gösteriyor. Birçoğu, son dakika olaylarını takip etmek için platformun kronolojik zaman çizelgesine bağlıdır. Bu, Twitter’ın 2018’de insanların iki besleme arasında geçiş yapmasının bir yolunu test etmeye başladığında nihayet fark ettiği bir şey.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör