Herkese Daha Uzun TikTok Videoları Geliyor

blank
Herkese Daha Uzun TikTok Videoları Geliyor

İçerik: Herkese Daha Uzun TikTok Videoları Geliyor

Herkese Daha Uzun TikTok Videoları Geliyor:

Aralık ayında TikTok, en iyi bilinen içerik oluşturucularından bazılarının platforma daha uzun videolar yüklemesine izin vermeye başladı. Her zamanki 60 saniye sınırına bağlı kalmak yerine, üç dakikaya kadar olan klipleri paylaşabiliyorlardı. Bugünden başlayarak ve “önümüzdeki haftalarda” TikTok, bu yeteneği herkese sunacağını söylüyor. Özelliği kullanmaya başladığınızda uygulamadan bir bildirim alacaksınız.

TikTok, özellikle yemek pişirme ve güzellik eğitimleri gibi bir dizi kısa klipten çekilmesi zor olan içerikler söz konusu olduğunda, videolarını hazırlama konusunda insanlara daha fazla esneklik sağlamak için değişiklik yaptığını söylüyor. Şirket, değişiklik hakkında “Daha uzun videolarla, içerik oluşturucular biraz daha fazla alanın esnekliğiyle TikTok’ta yeni veya genişletilmiş içerik türleri oluşturmak için tuvale sahip olacaklar” diyor.

Artık özellik daha yaygın bir şekilde kullanılabilir hale geldiğine göre, TikTok topluluğunun buna nasıl tepki verdiğini görmek ilginç olacak. İlk uzun videolardan bazıları platforma ulaştığında, tepki toplu bir şaşkınlık oldu. Sonuçta, 60 saniyelik format TikTok’un kimliği için çok merkezi. Bu, daha uzun videoların uygulamanın popülaritesini aşındıracağı anlamına gelmez, ancak bir platform ilk başta onu popüler yapan şeyden küçük bir adım bile olsa uzaklaştığında her zaman endişelenirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Herkese Daha Uzun TikTok Videoları Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Opera’nın Android Tarayıcısı Chromebook’lar İçin Optimize Edildi

Opera’nın Android Tarayıcısı Chromebook’lar İçin Optimize Edildi: Opera, kullanıcılara Chrome’a tam özellikli bir alternatif sunmak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör