İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor

blank
İlk Final Fantasy Piksel Remaster'ı 28 Temmuz'da Geliyor

İçerik: İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor

İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor:Üç hafta içinde, ilk üç Final Fantasy oyununun piksel yeniden düzenleme sürümlerini oynamaya başlayabileceksiniz. Square Enix, Final Fantasy, Final Fantasy II ve Final Fantasy III yeniden düzenlemelerinin 28 Temmuz’da Steam üzerinden PC için ve 29 Temmuz’da Android ve iOS için çıkacağını açıkladı. Artık oyunları tek tek 12 ile 18 $ arasında önceden satın alabilir veya altı oyunun tümünü içeren paketi yaklaşık 96 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Ön satın aldığınız her oyun için üç film müziği ve iki benzersiz duvar kağıdı alacaksınız. Oyun devinin, franchise’daki dördüncü ila altıncı taksit için henüz belirli bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl içinde çıkması planlanıyor.

Square Enix ilk olarak, Final Fantasy serisindeki ilk altı oyuna piksel remaster tedavisini Haziran ortasındaki E3 sunumu sırasında verdiğini duyurdu, ancak onlar hakkında neredeyse hiçbir ayrıntı paylaşmadı. Steam’deki ilk bölümün açıklama kutusunda, oyunun tamamen yeni grafiklerin yanı sıra modernize edilmiş bir kullanıcı arayüzü ve otomatik savaş seçenekleriyle “geliştirilmiş oyun kolaylığı” sunacağı yazıyor. Film müziği yeniden düzenlendi, ancak süreç orijinal besteci Nobuo Uematsu tarafından denetlendi. Buna ek olarak, bir bestiary, bir illüstrasyon galerisi ve bir müzik çalar gibi ekstra özelliklerle gelecek.

Diğer üç oyunun remaster’ı henüz çıkmamışken, Square Enix geçtiğimiz günlerde Steam’den beşinci ve altıncı taksitlerin güncel sürümlerini 27 Temmuz’da kaldırdığını duyurdu. Geliştirici, Steam’de orijinal olarak yayınladığı oyunların sanat kalitesini düşürdüğü için çok fazla eleştiri aldı, bu nedenle remaster’ların bunları tamamen değiştirmesi mantıklı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör