PlayStation Plus Temmuz Ayında Call of Duty: Black Ops 4 Veriyor

blank
PlayStation Plus Temmuz Ayında Call of Duty: Black Ops 4 Veriyor

İçerik: PlayStation Plus Temmuz Ayında Call of Duty: Black Ops 4 Veriyor

PlayStation Plus Temmuz Ayında Call of Duty: Black Ops 4 Veriyor:

Sony, PlayStation Plus üyelerinin 6 Temmuz’dan itibaren talep edebileceği bir sonraki oyun grubunu açıkladı. Birçoğu için en önemli olay, gişe rekorları kıran serinin 2018 girişi olan Call of Duty: Black Ops 4 olacak. Üç çok oyunculu mod içerir: Call of Duty hayranlarının yaklaşık yirmi yıldır keyif aldığı standart çok oyunculu olaylar, Zombies ve Blackout battle royale deneyimi.

PlayStation 5 sahipleri, PS Plus aboneleriyse A Plague Tale: Innocence’a ücretsiz olarak sahip olabilirler. Hayatta kalma korku oyununun PS5 ve Xbox Series X sürümleri, Nintendo Switch bağlantı noktası gibi 6 Temmuz’da geliyor. Temmuz ayında PS Plus kütüphanesine eklenen diğer bir eklenti ise WWE’nin profesyonel güreş markasının arcade tarzı bir yorumu olan WWE 2K Battlegrounds.

Bu üç oyunun yanı sıra ikinci bir ay boyunca dizide kalan Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown için 2 Ağustos’a kadar vaktiniz olacak. Şu anda sunulan diğer oyunlar olan Star Wars: Squadrons ve Operation: Tango’yu (yalnızca PS5’te) almak için birkaç gün daha var. 5 Temmuz, bunları takmak için son tarih.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PlayStation Plus Temmuz Ayında Call of Duty: Black Ops 4 Veriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör