Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu:Active 4, Google ile oluşturulan yeni işletim sistemine sahip tek Samsung akıllı saati olmayabilir. Android Headlines, Samsung Galaxy Watch 4 Classic olduğunu iddia ettiği yeni bir cihazın sızdırılmış resimlerini yayınladı. Fitness odaklı Active 4 daha ince bir tasarıma sahipken, Classic, navigasyon için yan tarafta belirgin şekilde daha büyük iki düğme ile daha büyük, döner bir çerçeveye sahip görünüyor. İkincisi, 2016’daki Gear S3 Classic ve 2020’deki Galaxy Watch 3’teki yuvarlak düğmelere kıyasla dikdörtgen şeklindedir.

Gelenekten kopan Samsung’un yeni saati üç boyutta sunacağı bildiriliyor: 42mm, 44mm ve 46mm. Daha önce, Koreli şirket 42mm veya 46mm veya 40mm ve 44mm modellerini piyasaya sürdü. Active 4 sızıntısında olduğu gibi, tam ekran boyutundan söz edilmiyor. Ancak görünüşe göre saat beyaz, gri ve siyah olmak üzere üç renkte (yaklaşan Active 4 için dörde kıyasla) gelecek. Sınırlı tasarımın, her üç boyutta da paslanmaz çelik veya alüminyum olarak gümüş veya siyah bir seçenek sunacak olan kasalara da yayıldığı bildiriliyor.

Kendisinden önceki Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch Active 2 gibi, yeni akıllı saat de görünüşe göre paslanmaz çelik ve alüminyum modellerde Gorilla Glass DX veya DX+ ekrana sahip olacak. Yeni klasiğin 5ATM sınıfı olduğu bildiriliyor, yani 10 dakika boyunca 50 metreye kadar suya dayanıklı ve MIL-STD-810G standardı sayesinde toza dayanıklı.

Yeni cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir. Samsung kısa süre önce, ilk One UI tabanlı Galaxy Watch’ın bu yaz Unpacked etkinliğinde tanıtılacağını doğruladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör