Spotify Biletli Konserler Üzerinde Çalışıyor

blank
Spotify Biletli Konserler Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Spotify Biletli Konserler Üzerinde Çalışıyor

Spotify Biletli Konserler Üzerinde Çalışıyor:

The Information’a göre Spotify’ın etkinliklere genişlemeyi “düşündüğü” bildiriliyor. Outlet, şirketin işini çeşitlendirmek için hem sanal hem de canlı konserler için bilet satabileceğini bildirdi. Ancak biletli etkinliklerden para kazanmak Spotify’ın kısa vadeli hedefi olmak zorunda değil. Daha acil planı, onları sanatçılarla olan ilişkisini geliştirmenin bir yolu olarak kullanmaktır.

Bilgi, Spotify’ın, müzisyenlerin çoğu organizatörün kaçındığı yerlerde başarılı konserler planlamasına yardımcı olmak için sahip olduğu verilerden yararlanma fırsatı olduğunu düşündüğünü öne sürüyor. Bu şekilde şirketin, bu sanatçılara kariyerlerine yatırım yaptığını daha iyi gösterebileceğine inandığı söyleniyor. Ayrıca platformunu Apple Music’ten ayırmanın bir yolu olacaktır.

blank

Spotify zaten canlı etkinliklerle uğraştı. Geçtiğimiz baharda şirket, The Black Keys ve Leon Bridges gibi sanatçıların yer aldığı bir avuç önceden kaydedilmiş sanal konser verdi. Bu gösterilere her biri 15 dolara bilet sattı. Bilgi, bu konserlerin sonuçlarını, Spotify’ın gelecekte onun için neler yapabileceği konusundaki düşüncesini “doğruladığını” bildiriyor ve o zamandan beri sonraki adımları düşünüyor. Tabii ki, bir genişleme yapmanın bitmiş bir anlaşma olduğunu söyleyemeyiz. Konser biletleri satmak bir müzik akışı platformu için çok mantıklı olabilir, ancak yine de Spotify için büyük bir iş değişikliğini temsil eder.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify Biletli Konserler Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör