YouTube, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ni Ücretsiz Yayınlayacak

blank
YouTube, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ni Ücretsiz Yayınlayacak

İçerik: YouTube, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ni Ücretsiz Yayınlayacak

YouTube, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ni Ücretsiz Yayınlayacak:

Dünyanın dört bir yanındaki futbolseverler, önümüzdeki iki sezon boyunca UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ni ücretsiz olarak izleyebilecekler. YouTube, 2021-23’teki yarışmadaki her oyunu yayınlayacak. UEFA ve spor yayın hizmeti DAZN ile önümüzdeki dört yıl için UWCL’nin yayın haklarını kapatan bir anlaşma yaptı.

Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Çin ve bölgeleri hariç, her yerdeki taraftarlar önümüzdeki iki sezon boyunca 61 maçın tamamını (eleme turları hariç) canlı ve talep üzerine DAZN’nin YouTube kanalından izleyebilirler. Sonraki iki sezonda (2023-24 ve 2024-25), DAZN her maçı şu anda 200’den fazla ülkede bulunan kendi platformunda canlı olarak yayınlayacak. YouTube’da sezon başına 19 maç yakalamaya devam edebileceksiniz.

Yayın anlaşması, UWCL için yeni bir formatta devreye girecek. UEFA, bu sezon erkekler Şampiyonlar Ligi formatına benzer şekilde 16 maçlık bir grup aşaması getiriyor. Daha önce, tek seferlik bir finalle iki ayaklı bir eleme yarışmasıydı. 2021-22 baskısı için grup aşaması 5 Ekim’de başlıyor.

Bu, dünyanın birçok yerindeki futbol tutkunları için fazladan bir kuruş ödemeden (iyi bir internet bağlantısına ve YouTube’u izleyebilecekleri bir cihaza sahip oldukları sürece) gezegendeki en iyi oyunculardan bazılarını çalışırken yakalama şansıdır. . Anlaşma, UWCL’ye geçmişte olduğundan daha fazla görünürlük sağlamalı ve belki de daha fazla çocuğa spora başlamaları için ilham verebilir.

Akış hizmetleri, yıllardır futbol hakları üzerinde çalışıyor. Bu, DAZN ve YouTube’un sahip olduğu spor tutkuları için önemli bir anlaşma. CBS ve Paramount+, ABD’deki yarışmanın erkek versiyonunun İngilizce yayın haklarını elinde tutuyor. Univision’ın TUDN’si oyunları İspanyolca yayınlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ni Ücretsiz Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek

Twitter, Web Sitesindeki Bazı Hatalara Düzeltmeler Getirecek: Bugün erken saatlerde, talihsiz bir hata, bazı insanların …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör