EA’nın Bir Dead Space Remake Geliştirdiği Bildiriliyor

blank
EA'nın Bir Dead Space Remake Geliştirdiği Bildiriliyor

İçerik: EA’nın Bir Dead Space Remake Geliştirdiği Bildiriliyor

EA’nın Bir Dead Space Remake Geliştirdiği Bildiriliyor:EA’nın Dead Space’in yeniden çevrimi üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bunu doğru okudun. Sekiz yıldan fazla süredir toz toplayan franchise’ın ardından VentureBeat, EA’nın Motive stüdyosunu serideki ilk oyunun Resident Evil 2 tarzı bir yeniden çevrimini geliştirmekle görevlendirdiğini bildirdi. Yazar Jeff Grubb’a göre, hayranlar orijinal oyunu “güçlü bir temel” olarak kullanan ancak daha sonraki Dead Space oyunlarında tanıtılan modern görseller ve oynanış ince ayarları içeren bir deneyim beklemeliler.

Grubb ilk olarak GamesBeat Decides podcast’inin bir bölümü sırasında serinin geri gelme olasılığını ima etti ve EA’nın 22 Temmuz’da yaklaşan Play etkinliğinde bir canlanma ilan edeceğini söyledi. Eurogamer ve Gematsu daha sonra benzer bilgileri duyduklarını belirterek iddialarını doğruladı. Ayrıca, EA’nın Mass Effect Legendary Edition üzerinde çalıştığını bildiren ilk kişinin Grubb olduğunu belirtmekte fayda var.

Ve şüpheci olmak her zaman iyi olsa da, EA’nın Dead Space’i yeniden canlandıracağına dair başka cesaret verici ipuçları da var. Daha dün, birisi şirketin, kanalın profil resmini değiştirmek için yıllarca hareketsiz kaldıktan sonra resmi Dead Space YouTube sayfasını güncellediğini fark etti. EA Play’e yalnızca üç hafta uzaklıkta olduğu için söylentilerin doğru olup olmadığını görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA’nın Bir Dead Space Remake Geliştirdiği Bildiriliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor

İlk Final Fantasy Piksel Remaster’ı 28 Temmuz’da Geliyor:Üç hafta içinde, ilk üç Final Fantasy oyununun …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör