Google, YouTube TV’nin Yeni 4K Eklentisini Chromecast’e Getiriyor

blank
Google, YouTube TV'nin Yeni 4K Eklentisini Chromecast'e Getiriyor

İçerik: Google, YouTube TV’nin Yeni 4K Eklentisini Chromecast’e Getiriyor

Google, YouTube TV’nin Yeni 4K Eklentisini Chromecast’e Getiriyor:

Haftanın başında Google, sonunda YouTube TV’ye 4K akış desteği eklediğini duyurdu. Şimdi şirket, mevcut YouTube TV abonelerini, Google TV’li ücretsiz bir Chromecast’i sallayan bir promosyonla aylık 20 dolarlık pahalı eklentiye kaydolmaya ikna etmeye çalışıyor.

Bir YouTube TV abonesi, Droid Life tarafından tespit edilen bir forum gönderisinde teklifi detaylandırdı. Şirket, “Sadık YouTube TV üyelerimizin harika bir izleme deneyimine sahip olmalarını sağlamak için (isteğe bağlı, yeni eklenti hizmetimizde 4K içerik izleme olanağı dahil), size Google TV cihazıyla ücretsiz bir Chromecast sunmak istiyoruz” diyor. bazı müşterilere gönderdiği bir e-postada.

Promosyondan yararlanmak, akış cihazını ücretsiz olarak “satın almak” için Google Store’u ziyaret etmeyi içerir. Tahmin edebileceğiniz gibi, sarf malzemeleri sınırlıdır ve kod yalnızca beyaz model için geçerlidir. E-postadaki ayrıntılı bilgi ayrıca yalnızca ABD’de aktif bir YouTube TV aboneliğine sahip olanların uygun olduğunu belirtir. Ayrıca, Google’a en az bir ödeme yapmış olmanız gerekir. E-postayı gelen kutunuzda bulursanız, ay sonundan önce kullanmanız gerekir. Zaten Google TV’li bir Chromecast’iniz varsa, kod aktarılamaz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, YouTube TV’nin Yeni 4K Eklentisini Chromecast’e Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitch Watch Partileri Artık iOS ve Android’de Kullanılabilir

Twitch Watch Partileri Artık iOS ve Android’de Kullanılabilir:Geçen yıl ABD’nin ötesine geçen genişlemenin ardından, Twitch …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör