macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut

blank
macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut

İçerik: macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut

macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut:

iOS 15 ve iPadOS 15, Apple’ın bu yılki ana yazılım odak noktası olsa da, macOS Monterey’de hâlâ dört gözle bekleyecek çok şey var. Ve MacOS Monterey genel beta sürümünün lansmanı ile bugün ilk kez tadına bakabileceksiniz. Apple’ın beta yazılım sayfasından almak için kaydolabilirsiniz.

Apple’ın yeni işletim sistemi, sekmeleri ve menü seçeneklerini tek bir kompakt çubukta birleştiren Safari’nin çarpıcı biçimde yeniden tasarlanmış bir sürümünün yanı sıra gelişmiş FaceTime özellikleri ve arkadaşlarınızla birlikte medyanın keyfini çıkarma becerisine sahiptir. Ayrıca, ne yazık ki bu genel beta sürümünde olmayan bir özellik olan Evrensel Kontrol de var ve sonunda Mac’lerinizi ve iPad’lerinizi tek bir klavye ve fare ile kontrol etmenize izin verecek.

Universal Control olmasa bile, genel beta size Apple’ın en son işletim sisteminin nasıl hissettiğine dair bir fikir verir. Özellikle yeni Safari’ye alışmak biraz zaman alacak (iOS 15’teki kadar önemli ölçüde farklı olmasa da). Birçoğu Zoom’u taklit ediyor gibi görünse de Apple’ın nihayet FaceTime’a bazı yeni yetenekler verdiğini görmek güzel. Ayrıca, AirPlaying sesini macOS’a ve Kısayollar ile bazı basitleştirilmiş otomasyon özelliklerini test edebileceksiniz.

Aşağıdaki maCOS Monterey genel beta sürümü hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin! Çoğu beta sürümünde olduğu gibi, onu birincil bilgisayarınıza atarken dikkatli olun.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör