Riot Games, Twitch Yayıncıları Bir Albüm Yayınladı

blank
Riot Games, Twitch Yayıncıları Bir Albüm Yayınladı

İçerik: Riot Games, Twitch Yayıncıları Bir Albüm Yayınladı

Riot Games, Twitch Yayıncıları Bir Albüm Yayınladı:

Riot Games müzik yapmaya yabancı değil. K/DA ile stüdyo dünyanın en popüler sanal gruplarından birine sahip, ancak son müzik projesi farklı. Cuma günü Riot, Chromonicci ve Junior State gibi sanatçıların katkılarıyla 37 parçalık enstrümantal beatlerden oluşan Sessions: Vi adlı albümü yayınladı. Yayını özel yapan şey, yayıncıların ve içerik oluşturucuların Sessions: Vi’deki tüm şarkıları ücretsiz olarak kullanabilmesidir.

Riot, albümün ve bunun gibi gelecekteki albümlerin, Twitch yayıncılarının geçen yılın büyük bölümünde uğraşmak zorunda kaldığı telif hakkı sorunlarının bir kısmını hafifletmesine yardımcı olacağını umuyor. Geçen Haziran’ın başında Twitch, DMCA yayından kaldırma bildirimlerinin “ani bir akını” aldı. Hedeflenenlerin çoğu, yıllardır platformda olan arşivlenmiş yayınları hedef aldı. Şirket, daha fazla yayından kaldırma bildiriminin gelmesini önlemek için çeşitli yollar denedi, ancak bu çabalar sorunu çözmüş gibi görünmüyor. Bunun nedeni, Mayıs ayında Twitch’in yaklaşık 1.000 ayrı DMCA bildiriminden oluşan başka bir toplu iş aldığını söyledi. Bazı yayıncılar için bu bildirimler hizmetten olası bir yasağı temsil eder.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Riot Games, Twitch Yayıncıları Bir Albüm Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör