Knight Online Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

blank
Knight Online Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

İçerik: Knight Online Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Knight Online Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı:

İlk çıktığı günden bu yana büyük gelişmelerin yaşandığı online oyunun temel amacı; Oyunda canavarları yok ederken, rol oynayarak ve değerli eşyaları alarak seviye atlamaktır. Devasa oyuncuları bir arada tutan ve 19 sunucunun birbirine bağlanmasına imkan veren online oyun 2002 yılından beri popüler internet oyunları arasında yer alıyor. Oyunu kurmak için belirli sitelerden link alıp bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

Knight Online, kullanıcı adlarıyla oynanan altı ana karakter üzerinden ilerliyor. Warrior, Rogue, Magician, Priest, Porutu ve Kurian, oyuncuların seviye atlamak için seçmesi ve geliştirmesi gereken karakterlerdir. Irklardan oluşan karakterler 2 ana gruba ayrılmaktadır ve her gruba ait 5 farklı karakter bulunmaktadır. Kullanıcıların diğer oyunculardan sıyrılmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için ırk ve sınıf seçiminde oldukça iyi olmaları gerekir.

Oyunda devamlılık için kurucuların istediği şey, oyun parasını tamamen oyunda seçtiğiniz karakteri geliştirmeye yatırmak. Oyun parası denilen altın külçelerini elde etmek oyun esnasında oldukça zordur. Knight Online oyuncuları bulundukları seviyeleri tamamlamak için GB satan sitelerle iletişim halindedirler. Fiyatta uç noktalara ulaşan külçe altınları satın almak için piyasadaki siteleri iyi araştırmak gerekir. Gamesatış.com hem ucuz hem de güvenilir teslimatın değişmez adresi. Bitmiş veya fazla GB’larınız olan GB’ları alıp/satarken sorun yaşamadan oyunun tadını çıkarabilir hatta para kazanabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Knight Online Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör