PUBG Mobil Ve Tesla İşbirliği Yapıyorlar

blank
PUBG Mobil Ve Tesla İşbirliği Yapıyorlar

İçerik: PUBG Mobil Ve Tesla İşbirliği Yapıyorlar

PUBG Mobil Ve Tesla İşbirliği Yapıyorlar:

Elektrikli araçları popüler hale getiren ünlü otomotiv firması, Temmuz ayında tanıtacağı PUBG MOBILE 1.5 versiyonu ile oyuna yeni içeriklerle gelecek.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, en gelişmiş ve yenilikçi otomotiv markalarından biri olan TESLA ile iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyar. Oyunun 1.5 güncellemesinin bir parçası olacak bu iş birliği, en son teknolojiyi temsil eden iki markayı bir araya getirecek. Ortaklık ile oyunculara oyuna özel içerikler sunulacak. Oyuncular zaten 1.5 güncellemesi için ön kayıt yaptırabilirler. Temmuz ayında PUBG MOBILE’ın yeni sürümüyle birlikte iş birliği hakkında çok daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak.

2003 yılında kurulan ve sıra dışı otomobil tasarımlarıyla tanınan otomotiv markası TESLA, elektrikli araçları popüler hale getirdi. Şirketin modelleri arasında birinci sınıf Tesla Model S sedan, şimdiye kadar üretilmiş en yüksek performanslı SUV olan Model X, düşük fiyatlı ve yüksek hacimli Model 3 ve orta boy SUV Model Y yer alıyor. yedi kişiyi taşıyabilir. TESLA’nın üstün kültürü, onu, sesli Hundred Rhythm oyun modu veya oyunculara özel güçler sunan Runic Power modu gibi sürekli olarak yeni ve yenilikçi oyun deneyimleri sunan PUBG MOBILE için mükemmel bir ortak seçim haline getirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PUBG Mobil Ve Tesla İşbirliği Yapıyorlar

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör