Windows 11’de Ünlü Mavi Ekranı Hatasının Rengi Değişiyor

blank
Windows 11'de Ünlü Mavi Ekranı Hatasının Rengi Değişiyor

İçerik: Windows 11’de Ünlü Mavi Ekranı Hatasının Rengi Değişiyor

Windows 11’de Ünlü Mavi Ekranı Hatasının Rengi Değişiyor:

Başlat menüsü, Microsoft’un masaüstü işletim sisteminin Windows 11’de görsel olarak elden geçirilen tek öğesi olmayabilir. . Microsoft, 2016’da QR kodları eklediğinden beri, Windows arayüzünün bu bölümünde yapılan ilk büyük değişiklik olacak.

Microsoft, Windows 11’de henüz yeni BSOD’yi etkinleştirmedi, bunun başlıca nedeni, işletim sisteminin önizleme aşamasında olması ve Insider derlemelerinin 2016’dan beri Yeşil Ölüm Ekranına sahip olması. Gizmodo’nun belirttiği gibi, mevcut önizleme yapısında yeni BSOD’yi etkinleştirmenin bir yolu var. , ancak Windows kayıt defterinizi düzenlemeyi içerir ve yine de görmek istemediğiniz bir şey için kesinlikle yapmaya değmez.

blank

Microsoft’un Ölümün Mavi Ekranının rengini neden değiştirdiği belli değil. Bununla birlikte, Verge, şirketin işletim sistemini daha modern hissettirmek için Windows arayüzünün diğer bölümlerini zaten değiştirdiği için bunun olabileceğini öne sürüyor. En azından, öğrenilecek yeni bir kısaltma yok. Ayrıca Microsoft’un sonbaharda Windows 11’i piyasaya sürdüğü zaman ile şimdi arasında çok şeyin değişebileceğini de belirteceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Windows 11’de Ünlü Mavi Ekranı Hatasının Rengi Değişiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut

macOS Monterey Beta Sürümü Artık Mevcut: iOS 15 ve iPadOS 15, Apple’ın bu yılki ana …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör