Yeni Samsung Galaxy Ürünleri Tanıtıldı

blank
Yeni Samsung Galaxy Ürünleri Tanıtıldı

İçerik: Yeni Samsung Galaxy Ürünleri Tanıtıldı

Yeni Samsung Galaxy Ürünleri Tanıtıldı:

Samsung Galaxy Watch 4, Samsung Galaxy Watch 4 Classic ve Samsung Galaxy Buds 2 fiyat detayları ve renk seçenekleri internete sızdırıldı. Her üç cihazın da Ağustos ayındaki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic’in en az iki farklı boyut çeşidine sahip olduğu söyleniyor. Galaxy Watch 4, 40 mm ve 44 mm boyutlarında gelebilirken, Galaxy Watch 4 Classic’in 42 mm ve 46 mm seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Fiyatlandırma detaylarının yanı sıra Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Buds 2’nin renk çeşitleri de sızdırıldı.

Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Buds 2 fiyatı, renk seçenekleri
MySmartPrice, gelişmeye aşina olan kişilere atıfta bulunarak, Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Buds 2 ile ilgili fiyatlandırma ayrıntılarını açıkladı. Samsung Galaxy Watch 4’ün 350–370 EUR 40 mm boyut seçeneği için ve 380–400 EUR 44 mm seçeneği için. Akıllı saatin Siyah, Gümüş, Yeşil ve Altın renk seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor.

Buna karşılık, Samsung Galaxy Watch 4 Classic’in 42 mm boyutundaki varyant için 470–500 EUR arasında fiyatlandırıldığı söyleniyor. Akıllı saatin ayrıca 500–530 EUR fiyat etiketiyle bulunabilecek 46 mm’lik bir modeli olduğu söyleniyor. Samsung’un Galaxy Watch 4 Classic’i Siyah, Gümüş ve Gri renk seçenekleriyle piyasaya sürdüğü söyleniyor. Akıllı saatin de 44 mm’lik bir modeli olduğu tahmin ediliyor, ancak bu seçeneğin fiyatı henüz açıklanmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Samsung Galaxy Ürünleri Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör