Apple, Eylül’de 16 inç MacBook Pro’yu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

blank
Apple, Eylül'de 16 inç MacBook Pro'yu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

İçerik: Apple, Eylül’de 16 inç MacBook Pro’yu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Apple, Eylül’de 16 inç MacBook Pro’yu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor:

Teknoloji devi Apple, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’yu bu yıl Eylül ayında mevcut modellerinde radyal yeniden tasarımlarla piyasaya sürmeyi planlıyor.

Mashable India’ya göre, yeni cihazlar, mevcut modellerin, özellikle de muhtemelen 14 inçlik varyantla değiştirilecek olan 13 inç MacBook Pro’nun oldukça radikal bir yeniden tasarımı olacak. Yeni cihazların yeni ‘Mini-LED’ ekranlara ve Apple’ın M1 çipinin ilk halefi ile daha hızlı bir işlemciye sahip olması bekleniyor.

Bildirildiğine göre, 16 inç MacBook Pro şu anda Apple’ın “gelecekte tamamen kendi silikonuna geçmeyi” planladığı için gelecekte değişmesi beklenen bir Intel çipi ile gönderiliyor.

Mashable, yeni cihazların şirket serisindeki en güçlü dizüstü bilgisayar olduğunu kanıtlayabilir, bu da maksimum 16 GB RAM ve yalnızca bir ek yüksek çözünürlüklü ekranı destekleyen Apple’ın M1’inden önemli ölçüde daha güçlü bir çip gerektireceği anlamına gelir. Hindistan.

Heyecan verici bir şekilde, yeni MacBook Pro modellerinin yeni, düz kenarlı bir tasarımın yanı sıra bir bellek kartı okuyucusu ve HDMI dahil olmak üzere daha fazla bağlantı noktası ile geldiği söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Eylül’de 16 inç MacBook Pro’yu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör