Dacia Sandero Temmuz Fiyatları Açıklandı!

blank
Dacia Sandero Temmuz Fiyatları Açıklandı!

İçerik: Dacia Sandero Temmuz Fiyatları Açıklandı!

Dacia Sandero Temmuz Fiyatları Açıklandı!

Türkiye’de satışa sunulan en ucuz araba modelleri arasında yer alan Dacia Sandero fiyatları, araba almak isteyen vatandaşlarımızı üzecek gibi görünüyor.

Dacia, tüm dünyada satışa sunulduğu yıldan bu yana 6,5 ​​milyon adetlik satış rakamına ulaşırken, Türkiye’de satışa sunulan en ucuz otomobil modelleri arasında yer alması nedeniyle birçok otomobilsever tarafından ilgiyle takip ediliyor. 2008 yılında ürün gamını genişleten Dacia’nın B segmentinde satışa sunulan Sandero ve Sandero Stepway modelleri, Dacia’nın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Dacia’nın Sandero modelinde Temmuz ayı için uygulayacağı fiyat tarifesi açıklandı. Dacia’nın açıkladığı fiyatlar Sandero severleri üzecek gibi görünüyor.

Dacia Sandero bu yıl Access, Essential, Comfort ve Stepway olmak üzere 4 farklı model seçeneği ile satışa sunuluyor. Uygun satış fiyatları ile Türkiye’nin en yüksek satış rakamlarına ulaşan otomobil modellerinden Dacia Sandero’nun Comfort 1.0 Sce 65 hp modeli Temmuz 2021 itibarıyla 164 bin 900 TL’ye ulaştı.

Koronavirüs salgını nedeniyle sıfır araç üretiminin durması, döviz kurlarındaki artış ve bunların üzerine görülen chip sorunu gibi faktörler de Dacia Sandero’nun fiyatının yükselmesine neden oldu. Fiyatı neredeyse her ay artan Dacia Sandero, 164 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulan en ucuz otomobil modelleri arasında yer almaya devam ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dacia Sandero Temmuz Fiyatları Açıklandı!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör