Riot, İçerik Oluşturucuların Yayınlaması İçin Bir Albüm Yaptı

blank
Riot, İçerik Oluşturucuların Yayınlaması İçin Bir Albüm Yaptı

İçerik: Riot, İçerik Oluşturucuların Yayınlaması İçin Bir Albüm Yaptı

Riot, İçerik Oluşturucuların Yayınlaması İçin Bir Albüm Yaptı:League of Legends geliştiricisi Riot yeni bir şey yapıyor – ve çok soğuk. Şirket, Chromonicci, Junior State, Laxcity ve Tennyson gibi prodüktörlerin 37 lo-fi parçasıyla dolu olan Sessions: Vi adlı bir albüm çıkardı. Şirketin dediğine göre fikir, YouTube ve Twitch gibi platformlardaki içerik oluşturucuların telif hakkı ihtarları konusunda endişelenmeden kullanabilecekleri “akışa uygun” müzik sunmak. Albüm şimdi Spotify, Apple Music ve YouTube’da dinlenebilir.

Tipik Riot tarzında, bir anlatı albümü de var. Başlık, ileri teknoloji eldivenleri olan bir suçlu olan Lig karakteri Vi’ye atıfta bulunuyor ve Riot’un müzik şefi Toa Dunn, albümün hayatındaki bir günü yansıtması gerektiğini söylüyor. Parçalar, öğleden sonra, gün batımı ve geceyi temsil eden titreşimlerle üç ana bölüme ayrılmıştır. “Her şey hikaye anlatımına bağlı. Çok fazla bağlam sağlıyor, ”diyor Dunn yapı hakkında. “Bu kanon değil. Runeterra’yı genişletmeye çalışmıyoruz ama bu başka bir bakış.”

K/DA ve True Damage gibi kurgusal grupların albüm çıkarması ve e-spor yarışmalarında performans göstermesiyle müzik, özellikle League’in fantezi dünyasında Riot için giderek daha büyük bir odak noktası haline geldi. Oturumlar farklı bir yönü temsil ediyor, ancak yayıncılar ve müzik endüstrisi arasındaki sürekli gerilim göz önüne alındığında çok anlamlı. Ve Dunn, gelecekte de “oturumlar” satırında muhtemelen daha fazla müzik olacağını söylüyor. “Bu, kim bilir kaç tane bırakıyor” diyor. “İnsanların neyi sevdiğini giderek daha fazla öğrenmeye ve anlamaya devam etmeyi planlıyoruz.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Riot, İçerik Oluşturucuların Yayınlaması İçin Bir Albüm Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör