Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu:

Samsung Galaxy Z Fold 3 kamera bilgileri Twitter’da bir tipster tarafından sızdırıldı. Mevcut bilgilere göre katlanabilir akıllı telefon, üçü arkada, biri açılmamış ekranda ve biri ikincil ekranda olmak üzere toplam beş kameraya sahip olacak. Bu arada, telefonun iddia edilen ABD versiyonu, Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile Geekbench’te tespit edildi. Telefonun Ağustos ayında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve çeşitli renderlarda sızdırıldı.

İlk bilgi seti, Samsung Galaxy Z Fold 3’ün beş kamerayla geleceğini tweetleyen tipster Tron’dan geliyor. Samsung telefonundaki üçlü arka kamera kurulumunun 12 megapiksel Sony IMX555 ana sensör, 2x zoomlu 12 megapiksel telefoto kamera ve ultra geniş açılı lensli üçüncü 12 megapiksel snapper içermesi bekleniyor. Dış ekrandaki kamera, telefon katlanmış durumdayken 10 megapiksel sensöre sahip olduğu iddia ediliyor. Ana ekranın altına yerleştirildiği iddia edilen ön kameranın, 1.0 mikron piksele sahip 16 megapiksel Sony IMX471 sensörüne sahip olduğu söyleniyor.

İlgili bir haberde, ahizenin ABD modelinin Geekbench web sitesinde görüldüğü iddia edildi. Karşılaştırma web sitesindeki bir listeye göre, SM-F926U model numarasına sahip – Samsung Galaxy Z Fold 3’e ait olduğuna inanılan – bir akıllı telefon, kaputun altında Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile tespit edildi. Aynı model numarasına sahip bir akıllı telefon daha önce ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifika sitesinde görülmüştü. Ayrıca telefonun 12 GB RAM’e sahip olduğu ve Android 11 çalıştırdığı görülüyor. Tek çekirdek testinde 1.124 puan, çoklu çekirdek testlerinde 3.350 puan aldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör