Google Facebook Şifrelerini Çalan Android Uygulamalarını Kaldırdı

blank
Google Facebook Şifrelerini Çalan Android Uygulamalarını Kaldırdı

İçerik: Google Facebook Şifrelerini Çalan Android Uygulamalarını Kaldırdı

Google Facebook Şifrelerini Çalan Android Uygulamalarını Kaldırdı:

TikTok’un yapay zekası artık bir sır değil – aslında artık açık piyasada. Financial Times, ana şirket ByteDance’in, öneri algoritması da dahil olmak üzere TikTok teknolojisini satan bir BytePlus bölümünü sessizce başlattığını öğrendi. Müşteriler ayrıca diğer özelliklerin yanı sıra bilgisayarla görme teknolojisi, gerçek zamanlı efektler ve otomatik çeviriler satın alabilirler.

BytePlus, Haziran ayında çıkış yaptı ve Hong Kong ve Londra’da varlıkları olmasına rağmen Singapur’da bulunuyor. Şirket, bu aşamada bir Amerikan varlığına sahip olup olmadığı kesin olmasa da, ABD’de ticari markaları tescil ettirmek istiyor.

Zaten en az birkaç müşteri var. Amerikan moda uygulaması Goat, Endonezyalı çevrimiçi alışveriş şirketi Chilibeli ve seyahat sitesi WeGo gibi zaten BytePlus kodunu kullanıyor.

ByteDance, BytePlus planları hakkında yorum yapmaz.

Böyle bir hareket, TikTok’un bazı önbelleklerini kaldırsa bile şaşırtıcı olmaz. ByteDance’in işletmelere sahne arkası araçları satan Amazon, Microsoft ve diğer şirketlerle rekabet etmesine yardımcı olabilir. Ayrıca bir çit görevi görebilir. TikTok ve Çinli mevkidaşı Douyin platoya yakın olabilir ve teknolojilerini satmak para akışını sürdürebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Facebook Şifrelerini Çalan Android Uygulamalarını Kaldırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör