iPhone 13 Serisi Daha Hızlı Kablosuz Şarj Sunacak

blank
iPhone 13 Serisi Daha Hızlı Kablosuz Şarj Sunacak

İçerik: iPhone 13 Serisi Daha Hızlı Kablosuz Şarj Sunacak

iPhone 13 Serisi Daha Hızlı Kablosuz Şarj Sunacak:

En son sızıntılar, iPhone 13 serisinin daha hızlı kablosuz şarjı destekleyebileceğini öne sürdü. Telefonun, önceki nesil iPhone 12 serisine kıyasla daha iyi ısı dağılımı ve hızlı şarj hızları sağlayacak daha büyük bir kablosuz şarj bobini ile geldiği söyleniyor. Sızıntı, portre modu video özelliğinin iPhone 13 modellerinde de bulunacağını iddia ediyor. Apple’ın yeni iPhone 13 serisini Eylül ayında tanıtması bekleniyor ancak Cupertino devi henüz herhangi bir ayrıntı paylaşmadı.

EverythingApplePro, YouTube’da Max Weinbach ile işbirliği içinde yaklaşan iPhone 13 serisiyle ilgili en son sızıntıları paylaşan bir video yayınladı. Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 13 modelleri ve daha büyük bir kablosuz şarj bobiniyle ilgili en son ipuçları hakkında birçok sızıntı oldu. Kablosuz şarj bobininin boyutundaki bu iddia edilen artış, daha iyi ısı yönetimi için olabilir ve ayrıca daha yüksek watt desteğine yol açabilir. Bu, iPhone 13 modellerine, 15W şarj hızını destekleyen iPhone 12 modellerine kıyasla daha hızlı kablosuz şarj özelliği sağlayacaktır.

Bu yılın Şubat ayında Weinbach, 2021 iPhone modellerinin daha güçlü mıknatıslarla geliştirilmiş MagSafe teknolojisine sahip olacağını belirtti. Bu aynı zamanda daha büyük bir kablosuz şarj bobininin ve hızlı şarj hızının bir göstergesi olabilir.

Yeni sızıntıda, tipster ayrıca yaklaşmakta olan iPhone modellerinin daha büyük bobin sayesinde ters kablosuz şarjı destekleyebileceğini de ekliyor. Özellikle, geçen yılın Ekim ayında, bir ABD FCC listesi, iPhone 12’de ters kablosuz şarj için destek gösterdi, ancak telefon ya bu özelliği desteklemiyor ya da devre dışı bırakıldı. Bu yılın Mart ayında Apple’ın iPhone 12 serisi için ters şarjı destekleyecek manyetik MagSafe uyumlu bir pil takımı üzerinde çalıştığı bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Serisi Daha Hızlı Kablosuz Şarj Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Realme GT Master Edition Özellikleri Sızdırıldı

Realme GT Master Edition Özellikleri Sızdırıldı: Realme GT Master Edition fiyatı, özellikleri ve tasarımı bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör