OnePlus Nord 2, 24 Temmuz’da Çıkabilir

blank
OnePlus Nord 2, 24 Temmuz'da Çıkabilir

İçerik: OnePlus Nord 2, 24 Temmuz’da Çıkabilir

OnePlus Nord 2, 24 Temmuz’da Çıkabilir:

OnePlus Nord 2’nin çıkış tarihinin sızdırıldığı iddia edildi. Bir bilgin, telefonun 24 Temmuz’da küresel çıkışını yapabileceğini iddia ediyor. Akıllı telefon oldukça sık sızdırıldı ve tasarımı ve temel özellikleri zaten internette ortaya çıktı. Üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu ve bir MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından desteklenebileceği söyleniyor. Söylenti akıllı telefonun bir AI Benchmark listesi, 8GB RAM’e sahip olacağını ve Android 11 çalıştıracağını öne sürdü.

Tipster Mukul Sharma tarafından atılan bir tweet’e göre, OnePlus Nord 2 Temmuz ayının son 10 gününde – muhtemelen 24 Temmuz’da piyasaya sürülebilir. Temmuz lansmanı, OnePlus akıllı telefonun Temmuz çıkışını da talep eden önceki bir raporla uyumludur.

OnePlus Nord 2 teknik özellikleri
OnePlus’tan telefonla ilgili resmi bir bilgi gelmese de OnePlus Nord 2 defalarca sızdırıldı. Daha önceki bir rapora göre, OnePlus Nord 2, Android 11 tabanlı OxygenOS çalıştırabilir ve 90Hz yenileme hızına sahip 6.43 inç full HD+ AMOLED ekrana sahip olabilir. Bir MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından desteklenebilir. Telefon ayrıca, 8 GB RAM ile eşleştirilmiş aynı SoC’ye sahip AI Benchmark platformunda da görüldü.

Kamerasına gelince, OnePlus Nord 2’nin 50 megapiksel birincil sensörlü üçlü arka kamera kurulumuyla geldiği söyleniyor. 8 megapiksel ve 2 megapiksel sensör ile eşleştirilebilir. Akıllı telefon, özçekimler ve görüntülü aramalar için 32 megapiksel ön kamera sensörü ile gelebilir. Telefon ayrıca 4.500 mAh pil ve ekran içi parmak izi sensörü içerebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord 2, 24 Temmuz’da Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör