Redmi K40 Ultra’nın Özellikleri Belli Oldu

blank
Redmi K40 Ultra'nın Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Redmi K40 Ultra’nın Özellikleri Belli Oldu

Redmi K40 Ultra’nın Özellikleri Belli Oldu:

Redmi K40 Ultra’nın Redmi serisinde yeni bir orta sınıf akıllı telefon olarak çalışmalarda olduğu söyleniyor. Xiaomi henüz yeni telefonunun gelişimi hakkında bilgi vermezken, bir muhbir, Redmi K40 Ultra ile ilgili olduğu iddia edilen özellikleri sızdırdı. Telefonun 120Hz ekrana ve 64 megapiksel birincil kameraya sahip olması bekleniyor. Redmi K40 Ultra ayrıca bir MediaTek Dimensity SoC’ye sahip olacak. Xiaomi, bu ayın başlarında piyasaya sürüleceği tahmin edilen OnePlus Nord 2’ye karşı yeni Redmi telefonunu piyasaya sürebilir.

Weibo’daki bir bahşiş, Redmi telefonunun özelliklerini sızdırdı. Çin platformunda ortaya çıkan detayların tam olarak Redmi K40 Ultra ile ilişkili olduğu iddia edilmese de, Twitter’daki MIUI odaklı bir hesap – Xiaomiui – söylentilere göre telefonun Redmi K40 Ultra’dan başkası olamayacağını öne sürdü.

Redmi K40 Ultra özellikleri
Redmi K40 Ultra teknik özellikleri, 120Hz ekran ve 64 megapiksel birincil sensörü içerebilir. Akıllı telefon ayrıca 67W hızlı şarj ile birlikte 5.000mAh pile sahip olacak. Ayrıca, bir MediaTek MT689X SoC içerebilir. Xiaomiui Twitter hesabı, yonga setinin, Xiaomi’nin OnePlus Nord 2’ye rakip olarak Redmi K40 Ultra’yı getirmek için kullanabileceği bir MediaTek Dimensity SoC olacağını bildirdi. OnePlus telefonunun bir MediaTek Dimensity 1200 SoC’ye sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus’ın geçen yılki OnePlus Nord’un halefi olarak 24 Temmuz’da OnePlus Nord 2’yi tanıtacağı tahmin ediliyor. Üçlü arka kameralar ve delikli ekran tasarımı ile gelebilir. Yakın tarihli bir rapor, OnePlus Nord 2’nin küçük farklılıklarla yeniden yapılandırılmış bir Realme X9 Pro olabileceğini de öne sürdü.

Şubat ayında Xiaomi, şu anda Redmi K40, Redmi K40 Pro, Redmi K40 Pro+ ve Redmi K40 Gaming Edition’dan oluşan Redmi K40 serisini tanıttı. Serideki son model, 120Hz ekran ve MediaTek Dimensity 1200 SoC gibi özelliklerle Nisan ayında piyasaya sürüldü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K40 Ultra’nın Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 Kamera Detayları Belli Oldu: Samsung Galaxy Z Fold 3 kamera …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör