iPhone 13 Pro Kamera Modülü, Öncekinden Çok Daha Büyük Olacak

blank
iPhone 13 Pro Kamera Modülü, Öncekinden Çok Daha Büyük Olacak

İçerik: iPhone 13 Pro Kamera Modülü, Öncekinden Çok Daha Büyük Olacak

iPhone 13 Pro Kamera Modülü, Öncekinden Çok Daha Büyük Olacak:

Apple’ın yaklaşan amiral gemisi serisi iPhone 13 serisinin sonbaharda piyasaya çıkması bekleniyor. Yeni nesil iPhone’larla ilgili sızıntılar bol oldu ve şimdi yeni bir görüntü sızıntısı, özellikle Pro modellerinde daha büyük kameralarda ipucu veriyor. Bir tahminci, bir iPhone 13 Pro kasasının içine yerleştirilmiş bir iPhone 12 Pro görüntüsünü paylaştı ve fotoğraf, halefin oldukça daha büyük bir kamera modülüne sahip olacağını gösteriyor. Bu, modüle dahil edilen sensörlerin sayısında bir artış anlamına gelebilir veya sensörlerin boyutu büyüyebilir.

Tipster UnclePanPan, Weibo hesabında iPhone 13 serisi kasasının bir görüntüsünü paylaştı. Tipster bunun bir iPhone 13 Pro Max kasası olduğunu iddia ederken, başka bir muhbir DuanRui bunun bir iPhone 13 Pro kasası olduğunu tweetledi. Fotoğrafta, yeni nesil iPhone’daki kamera modülü boyutundaki artışı göstermek için kasanın içine yerleştirilmiş bir iPhone 12 Pro görülüyor. Kasa sızıntısına dayanan iPhone 13 Pro’nun, tıpkı selefi gibi, telefonun sol üst köşesine yerleştirilmiş kare şeklinde bir arka kamera modülüne sahip olması muhtemel. iPhone 12 Pro muadilinden oldukça büyük olduğu bildiriliyor.

iPhone 12 Pro kamera modülü, içinde üç sensör ve bir flaş barındırıyor ve iPhone 13 Pro, ekstra alan göz önüne alındığında daha büyük sensörlere veya daha fazla sensöre sahip olabilir. Apple’ın şu an için neye yöneldiği konusunda netlik yok. Söylentiler, iPhone 13 Pro kameralarının, iPhone 13 serisindeki kameralara büyük olasılıkla sabitleme getirecek bir sensör kaydırma sabitleme teknolojisi içerebileceği yönünde.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Pro Kamera Modülü, Öncekinden Çok Daha Büyük Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör