Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir

blank
Mi 12 2021'in Sonunda Piyasaya Çıkabilir

İçerik: Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir

Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir:

Yeni bir sızıntıya göre Mi 12, yıl sonundan önce piyasaya sürülebilir. Qualcomm, Snapdragon 895 SoC olarak adlandırıldığı söylenen yeni nesil amiral gemisi SoC üzerinde çalışıyor ve bunun Aralık ayı başlarında açıklanması bekleniyor. Qualcomm’un planlanandan yarım ay önce olduğu söyleniyor ve bu, yonga setinin beklenenden daha erken piyasaya sürülmesine neden olabilir. Buna karşılık, OEM’ler de muhtemelen telefonları planlarından önce piyasaya sürecekler ve Xiaomi ve Qualcomm’un geçmişte birçok kez ortak olduğu göz önüne alındığında, amiral gemisi Mi 12 de bu yıl tanıtılabilir.

Tipster Ice Universe, Qualcomm Snapdragon 895 SoC’nin Aralık ayının başlarında bir ara duyurulabileceğini sızdırmak için Weibo’ya gitti. Bunu muhtemelen Xiaomi, Mi 11’de olduğu gibi kısa bir süre sonra Mi 12’yi duyuracak. Mi 11, geçen yıl Aralık ayında tanıtıldı ve resmi lansmanı bu yıl Şubat ayında gerçekleşti. Şu an için planlanan Xiaomi Mi 12 hakkında bildiğimiz çok az şey var, ancak en azından işlemci ve kameralarda bir yükseltme göreceğimiz tahmin ediliyor.

Tabii ki, bunun olup olmayacağına dair bir kesinlik yok ve Xiaomi kendi zaman çizelgelerine bağlı kalarak halefi 2022’de piyasaya sürebilir. Ancak bu durumda diğer markaların en son amiral gemisi SoC’ye sahip telefonları piyasaya sürmesi riskini alacak. Tipster, Snapdragon 895 SoC’nin üretimde programın yarım ay ilerisinde olduğunu ve erken lansmanın sadece spekülasyon olduğunu belirtiyor. Bunların hepsini bir tutam tuz ile almanız tavsiye edilir.

Ice Universe ayrıca Snapdragon 895’in ikinci yılın ilk yarısında piyasaya sürülen amiral gemilerinde görüleceğini iddia ediyor. Qualcomm daha sonra, bilgi verene göre Haziran ayında Snapdragon 895+ SoC’yi piyasaya sürecek ve bu küçük yükseltme, 2022’nin ikinci yarısında cihazlara güç sağlayacak. İkinci yarıda piyasaya sürülen bu yılın amiral gemisi telefonları için Snapdragon 888+ henüz duyuruldu. geçen hafta.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör