Microsoft Teams İki Kişinin Toplantı Başlatmasına Olanak Tanır

blank
Microsoft Teams İki Kişinin Toplantı Başlatmasına Olanak Tanır

İçerik: Microsoft Teams İki Kişinin Toplantı Başlatmasına Olanak Tanır

Microsoft Teams İki Kişinin Toplantı Başlatmasına Olanak Tanır:Geçen yıl pandemi kilitlenmelerinin ortasında Microsoft, katılımcıların daha bağlı hissetmelerine yardımcı olmak amacıyla Teams işyeri mesajlaşma uygulaması için Birlikte Modu’nu başlattı. Modu kullanmak için, bir toplantının en az beş katılımcısı olmalıdır, ancak teknoloji devi bunu daha az katılımcılı aramalar için bile kullanılabilir hale getirmek istiyor gibi görünüyor. İlk olarak The Verge tarafından bildirildiği üzere, insanlar Teams uygulamasının Geliştirici Önizleme sürümünü kullandıkları sürece, artık en az iki katılımcıyla görüntülü aramalar için bu özelliği kullanabilirler.

Birlikte Modu, tüm katılımcıları tek bir sanal alanda bir toplantıya yerleştirmek için yapay zeka destekli segmentasyonu kullanır. Amacı, insanlara aynı odada oturuyormuş gibi hissettirmek ve diğer katılımcıların sözsüz ipuçlarını görmelerine yardımcı olmaktır. NBA, taraftarlara, fiziksel olarak orada kimse olmadan dolu bir arenanın atmosferini yeniden yaratmak için bu özelliği kullanarak neler yapabileceğine bir göz attı.

Aralık ayında, modun kullanıma sunulmasından birkaç ay sonra, arkadaşların ve ailenin video görüşmeleri için de kullanabilmesi için Skype’a geçti. Yine de, o zaman bile, kullanımını sınırlayan en az beş katılımcıya sahipti. Daha az katılımcı için erişilebilir kılmak, insanları daha sık kullanmaya teşvik edebilir. Kullanıcılar, Teams’de profil resimlerinin yanındaki üç noktaya tıklayarak ve Hakkında bölümüne giderek Geliştirici Önizlemesi’ne geçebilir. Ancak, bazı kuruluşlar seçeneği kapatarak personeli tarafından kullanılamaz hale gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Teams İki Kişinin Toplantı Başlatmasına Olanak Tanır

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi, Açık Kaynak Robot CyberDog’u Tanıttı

Xiaomi, Açık Kaynak Robot CyberDog’u Tanıttı: Xiaomi, biyolojik dünyadan ilham alan yeni dört ayaklı robotu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör