Realme X9 Pro Geekbench Listelerinde Görüldü

blank
Realme X9 Pro Geekbench Listelerinde Görüldü

İçerik: Realme X9 Pro Geekbench Listelerinde Görüldü

Realme X9 Pro Geekbench Listelerinde Görüldü: Realme X9 Pro olduğuna inanılan Realme RMX3366, Geekbench’te ortaya çıktı ve bazı temel özelliklerine bir bakış sunuyor. Karşılaştırma web sitesi, yaklaşmakta olan akıllı telefonun Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenebileceğini öne sürüyor. Akıllı telefon daha önce TENAA listesinde RMX3366 kod adıyla da görülmüştü. Önceki bir rapor, RMX3366 akıllı telefonun Japon tasarımcı Naoto Fukasawa ile ortaklaşa tasarlanıp geliştirilebilecek Realme GT 5G Master Edition olarak adlandırılabileceğini tahmin ediyor.

Geekbench’teki listeye göre, RMX3366 kod adlı Realme akıllı telefon, tek çekirdekli testlerde 1.022 puan ve çok çekirdekli testlerde 3.054 puan aldı. Liste ayrıca akıllı telefonun 12GB RAM ile birlikte 1.80GHz okta çekirdekli işlemciye sahip olduğunu gösteriyor. Anakartın kod adı “kona”dır. Geekbench listesi ilk olarak Nashville Chatter Class tarafından tespit edildi.

Qualcomm, Snapdragon 860, Snapdragon 865+ ve Snapdragon 870 işlemcilerine “kona” kod adını verdi. RMX3366 akıllı telefonun Snapdragon 870 SoC ile gelebileceği tahmin ediliyor. Geekbench listesi ayrıca akıllı telefonun Android 11 çalıştırdığını da gösteriyor.

Önceki bir rapora göre, Çinli kaynaklar Realme RMX3366’nın Realme X9 Pro olarak adlandırılabileceğini belirten önceki raporların aksine, yaklaşmakta olan Realme GT 5G Master Edition olabileceğini iddia etti. TENAA listesi, akıllı telefonla birlikte gelmesi beklenen bazı temel özellikler hakkında ipuçları veriyor. Diğerlerinin yanı sıra 6.55 inç full HD+ OLED ekrana sahip olabilir.

Akıllı telefonun ayrıca Realme Hindistan ve Avrupa CMO’su Francis Wong’un Realme Buds’ın altında “RMX3366’da çekildi” yazan bir metin taşıyan bir fotoğrafını tweetlediği için Hindistan’da piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme X9 Pro Geekbench Listelerinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir

Mi 12 2021’in Sonunda Piyasaya Çıkabilir: Yeni bir sızıntıya göre Mi 12, yıl sonundan önce …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör