Sony Bir Sonraki State of Play’i Deathloop’a Odaklanacak

blank
Sony Bir Sonraki State of Play'i Deathloop'a Odaklanacak

İçerik: Sony Bir Sonraki State of Play’i Deathloop’a Odaklanacak

Sony Bir Sonraki State of Play’i Deathloop’a Odaklanacak:

Sony’nin bir sonraki State of Play vitrini, Arkane Studios’a özel yaklaşan PlayStation 5 konsolu Deathloop’a odaklanacak. Yayın, gizlilik ve savaş özelliklerinin parlaması için biraz zaman alan birinci şahıs zaman döngüsü macerasına dokuz dakikalık bir bakış sunacak.

Birkaç gecikmenin ardından Deathloop, 14 Eylül’de PS5 ve PC’ye gelecek. Microsoft ve Bethesda, bir yıl boyunca Xbox’ta oynayamayacağınız bir oyunu piyasaya sürdükleri sıra dışı bir durumda olacaklar.

Ayrıca 30 dakikalık State of Play’in dosyasında diğer üçüncü taraf oyunları ve bazı bağımsız oyunlarla ilgili güncellemeler var. Vitrin sırasında görmeyeceğiniz şey, Horizon Forbidden West, God of War devamı veya bir sonraki PlayStation VR donanımı hakkında hiçbir şey. Sony kısa süre önce 19 dakikalık Horizon Forbidden West oynanışını gösterse de, şirketin hayal kırıklığını azaltmak için neyin sunulmayacağına dair beklentiler belirlemesi akıllıca. Bununla birlikte Sony, güncellemeler yakında yolda olduğu için hayranları “yaz boyunca bizi izlemeye devam etmeye” çağırdı.

Sony, bu yıl bir kez daha E3’ü atladı, ancak PlayStation, bir State of Play’in yakın olduğunu öne süren Summer Game Fest için bir ortak olarak ilan edildi. Yayını 8 Temmuz Perşembe günü saat 17:00 ET’de Twitch veya YouTube’da izleyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony Bir Sonraki State of Play’i Deathloop’a Odaklanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Oyunlarda AMD FidelityFX Süper Çözünürlük Teknolojisi

Oyunlarda AMD FidelityFX Süper Çözünürlük Teknolojisi: AMD FidelityFX Süper Çözünürlük ile oyunlar artık yüksek kalite …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör