Sony’nin Boyun Hoparlörleri Geri Döndü

blank
Sony'nin Boyun Hoparlörleri Geri Döndü

İçerik: Sony’nin Boyun Hoparlörleri Geri Döndü

Sony’nin Boyun Hoparlörleri Geri Döndü:Sony’nin daha tuhaf ve hayali tasarımları kalmadığını düşündüğünüzde, şirket sizi şaşırtıyor. SRS-WS1 gibi cihazları temel alarak Salı günü SRS-NB10’u duyurdu. Şirketin, uzak çalışanlar düşünülerek tasarlandığını söylediği bir boyun bantlı hoparlör. Bu yıl satışa çıktığında 150$’a mal olacak olan NB10, yukarı doğru açılı sürücülerle “yalnızca kulaklarınız için optimize edilmiş” 20 saate kadar ses çalma vaat ediyor.

Nispeten düşük ses seviyesinde bir şey dinlediğiniz sürece Sony, “iş arkadaşlarınızı, oda arkadaşlarınızı veya ailenizi rahatsız etmekten endişelenmenize gerek olmadığını” söylüyor. Ama burada gerçek olalım, omuzlarınızda bir hoparlör var. Bu, yalnızca mekanik klavyesini çalıştırmak için ısrar eden iş arkadaşının eşleştirebileceği türden bir enerjidir.

Bununla birlikte, SRS-NB10 yalnızca bir hoparlör değildir. Ayrıca sesli ve görüntülü aramalar için de kullanabilirsiniz. İki hüzmeleme mikrofonu ve yerleşik ses işleme teknolojisi sayesinde Sony, NB10’un aramanın diğer ucundaki kişilerin sizi duymasını kolaylaştıracağını iddia ediyor. Dahası, “açık kulak” tasarımı, etrafınızda olup bitenleri duyabilmenizi sağlar.

blank

NB10, Bluetooth özellikli iki cihaza aynı anda bağlanarak gerektiğinde aralarında geçiş yapmanıza olanak tanır. Spor salonu demek için NB10’u giyme cesaretiniz varsa, aynı zamanda IPX4 sertifikalı suya dayanıklıdır. Ve USB-C şarjı sayesinde, çıkışta 10 dakika sonra ek bir saatlik oynatma elde edebilirsiniz.

SRS-NB10, Eylül ayında satışa çıktığında kömür grisi ve beyaz olmak üzere iki renkte sunulacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony’nin Boyun Hoparlörleri Geri Döndü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör