Dota 2’deki The International Ekim Ayında Bükreş’te Gerçekleşecek

blank
Dota 2'deki The International Ekim Ayında Bükreş'te Gerçekleşecek

İçerik: Dota 2’deki The International Ekim Ayında Bükreş’te Gerçekleşecek

Dota 2’deki The International Ekim Ayında Bükreş’te Gerçekleşecek:

Valve Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Dota 2’nin prestijli Uluslararası turnuvasının Ekim ayında Romanya’nın Bükreş kentinde gerçekleşeceğini duyurdu. Etkinlik başlangıçta Ağustos ayında İsveç’in Stockholm kentinde gerçekleşecekti, ancak Valve Haziran ayında İsveç’teki e-spor etkinliklerindeki kısıtlamalar nedeniyle başka yerler aramaya başladığını açıklamıştı.

Bükreş’teki Areana Nationala’da düzenlenecek olan yeniden planlanmış etkinlik, 7 Ekim’de başlayacak ve Grup Aşaması 10 Ekim’e kadar sürecek. Ana Aşama etkinlikleri 12 Ekim’de başlayacak ve final maçı 17 Ekim’de gerçekleşecek. Oyuncular, 40 milyon doları aşan, göz kamaştırıcı derecede büyük bir ödül havuzu için yarışacaklar. Valve, biletler henüz satışta değil, ancak bununla ilgili bilgiler “kısa süre içinde gelecek” diyor.

Ekim etkinliği, pandemi nedeniyle bir yıllık aradan sonra The International’ın dönüşünü işaret ediyor. Ancak Çarşamba günü bir e-spor etkinliği hakkında büyük haberleri olan tek şirket Valve değildi; Call of Duty League, Los Angeles, California’daki Galen Center’da yüz yüze bir etkinlik olacak olan şampiyona hafta sonunun 19 Ağustos’tan itibaren gerçekleşeceğini duyurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dota 2’deki The International Ekim Ayında Bükreş’te Gerçekleşecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör