Motorola Moto Edge 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

blank
Motorola Moto Edge 20 Pro'nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Motorola Moto Edge 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Motorola Moto Edge 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu:

Motorola Moto Edge 20 Pro’nun Çin’in bazı özelliklerini listeleyen düzenleyici otorite TENAA web sitesine girdiği bildirildi. Lenovo’nun sahip olduğu markanın, son sızıntılara göre Temmuz ayı sonuna kadar Moto Edge 20 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve en üst düzey varyantının temel özelliklerinin sızdırıldığı bildiriliyor. Telefonun 4.230 mAh pil ve üç RAM ve depolama yapılandırmasıyla geldiği söyleniyor.

Motorola Moto Edge 20 Pro teknik özellikleri
Tanınmış tipster Mukul Sharma, Motorola Moto Edge 20 Pro’nun TENAA listesi olduğu iddia edilen şeyi Twitter’da paylaştı. Telefonun kutusundan Android 11 çalıştırdığı ve 4.230 mAh pil ile geldiği söyleniyor. Listede 6GB, 8GB ve 12GB RAM varyantlarının yanı sıra 128GB, 256GB ve 512GB depolama varyantlarından bahsedildiği için üç RAM ve depolama yapılandırması olabilir. Moto Edge 20 Pro’nun 163.3×76.1×7.9mm ölçülerinde ve 190 gram ağırlığında olduğu söyleniyor.

Listede ayrıca telefonun dört kameraya sahip olacağı belirtiliyor; bu da üçlü arka kamera kurulumu ve tek bir selfie atıcı anlamına gelebilir. Şu an itibariyle Motorola’dan Moto Edge 20 Pro hakkında bir bilgi yok.

Geçen ay, Moto Edge 20 Pro’nun diğer bazı özellikleri sızdırıldı ve bu da çoğunlukla bu yeni sızıntıyla aynı doğrultuda. Telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç (2.400×1.080 piksel) full HD ekrana sahip olduğu söyleniyor. 12 GB’a kadar RAM’e sahip bir Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Depolama için, önceki sızıntı yalnızca 128GB ve 256GB seçenekleri önermişti. Ayrıca, telefonun 108 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olabileceğini belirtti. Ön tarafta 32 megapiksellik bir selfie atıcı olabilir.

Pil kapasitesi için önceki sızıntı, TENAA listesinde de geçerli olabilecek 4500 mAh’lik bir pili ima etti – bu 4,230 mAh diyor – çünkü tipik olarak tam sayı değil, nominal pil kapasitesinden bahsediyor.

Moto Edge 20 serisinin üç telefon içerdiği söyleniyor – Moto Edge 20, Moto Edge 20 Lite ve Moto Edge 20 Pro. Bu telefonlar daha önce Motorola Edge Berlin, Motorola Edge Kyoto ve Motorola Edge PStar kod adlarıyla anılmıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola Moto Edge 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör