Samsung Galaxy A31’e Güvenlik Güncellemesi Geldi

blank
Samsung Galaxy A31'e Güvenlik Güncellemesi Geldi

İçerik: Samsung Galaxy A31’e Güvenlik Güncellemesi Geldi

Samsung Galaxy A31’e Güvenlik Güncellemesi Geldi:

Samsung Galaxy A31’in Temmuz 2021 güvenlik güncellemesini aldığı bildiriliyor. Güncelleme başlangıçta Brezilya’da kullanıma sunuluyor, ancak yakında diğer bölgelere de yayılması bekleniyor. Bu son güvenlik güncellemesinin üretici yazılımı sürümü A315GDXU1CUG1’dir ve Temmuz 2021 güvenlik yamasını beraberinde getirir. Brezilya’daki Samsung Galaxy A31 kullanıcılarının, alır almaz bu sürüme güncelleme yapmaları önerilir. Diğer bölgelerdeki Galaxy A31 kullanıcıları da güncellemeyi yakında alacakları için dikkatli olmalı.

Sammobile, Samsung Galaxy A31’in yeni Temmuz 2021 güvenlik düzeltme eki güncellemesini aldığını bildirdi. Gizlilik ve güvenlikle ilgili kusurları giderir ve ayrıca bildirildiğine göre az sayıda kullanıcının Galaxy akıllı telefonlarında bildirdiği Android Auto hatasını düzeltir. Brezilya’da yaşıyorsanız, muhtemelen Samsung Galaxy A31’deki en son güncellemeyle ilgili bir bildirim almışsınızdır.

Henüz güncelleme bildirimi yoksa, güncellemeyi kontrol etmek için manuel olarak Ayarlar menüsüne gidin. Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle‘ye gidin. Belirtildiği gibi, güncellemenin donanım yazılımı sürümü A315GDXU1CUG1’dir.

Bu yılın nisan ayında Samsung Galaxy A31, Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesini aldı. Galaxy A31, Haziran 2020’de Hindistan’da piyasaya sürüldü ve başlangıçta Android 10 tabanlı One UI 2.1’i çalıştırdı. Samsung Galaxy A31 şu anda Rs için perakende satış yapıyor. Hindistan’da Flipkart’ta 16.999. Tek bir 6GB RAM + 128GB depolama seçeneğiyle geliyor.

Samsung Galaxy A31 teknik özellikleri
Samsung Galaxy A31, 6,4 inç full HD+ Infinity-U Süper AMOLED Ekrana sahip. Kaputun altında, 6 GB RAM ile birleştirilmiş bir MediaTek Helio P65 SoC tarafından desteklenmektedir. Ayrıca bir microSD kart kullanılarak 512 GB’a genişletilebilen 128 GB yerleşik depolama alanı da vardır. Optik için, f/2.0 lensli 48 megapiksel birincil sensörlü, f/2.2 lensli 8 megapiksel ultra geniş açılı atıcılı, f ile 5 megapiksel derinlik sensörlü dörtlü arka kamera kurulumu var. /2.4 lens ve f/2.4 makro lensli 5 megapiksel sensör. Ayrıca f/2.2 lensli 20 megapiksellik bir selfie atıcı da var. 15W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A31’e Güvenlik Güncellemesi Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör