Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Selfie Kamerası Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy Z Fold 3'ün Selfie Kamerası Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Selfie Kamerası Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Selfie Kamerası Belli Oldu:

Samsung Galaxy Z Fold 3, ekran altı kamerasıyla çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Web’de, yaklaşmakta olan Samsung katlanabilir telefonun yeni selfie kamera teknolojisi sunacağını gösteren bir görüntü sızdırıldı. Samsung Galaxy Z Fold 3’ün önümüzdeki ay Galaxy Z Flip 3 ile birlikte gelmesi bekleniyor. Telefonun bazı konsept görselleri, daha önce Galaxy S21 Ultra’da bulunana benzer arka kamera modülünü gösterdi. Akıllı telefonun ayrıca bir S Pen entegrasyonuna sahip olması bekleniyor.

Twitter’da Ice Universe takma adıyla bir bilgi veren, Samsung Galaxy Z Fold 3’ü gösteren görüntüyü yayınladı. Görüntü, yeni katlanabilir telefonun varlığını gösteren önceki görüntülerde gördüğümüz tasarımın aynısını gösteriyor. Bununla birlikte, genel katlanabilir form faktörünü önermenin yanı sıra, yeni sızıntı Samsung telefonun ekran altı selfie kamerasıyla ilgili ipuçları veriyor.

Kamera tamamen gizli değildir ve normal delgeç tasarımına benzer şekilde biraz görünürdür. Bununla birlikte, selfie kamera dağıtımını maskelemek için üstte ince bir katman var.

Samsung’un ekran altı selfie kameralı akıllı telefonları piyasaya süren en önemli akıllı telefon satıcıları arasında olduğu söyleniyor. Sızdırılan bazı görseller de özellikle Galaxy Z Fold 3’ün geliştirilmesini önerdi. Ancak, Xiaomi dahil oyuncuların aksine, Güney Koreli şirket henüz kullanıcıların tam olarak ne alacağına dair bir fikir vermedi.

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün 11 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Etkinlikte ayrıca Galaxy Z Flip 3 kapaklı telefon, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler ve Galaxy Buds 2’nin gerçek anlamda yer alacağı tahmin ediliyor. kablosuz (TWS) kulaklıklar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Selfie Kamerası Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung Galaxy S22 Ultra 108 Megapiksel Arka Kamerayla Gelebilir

Samsung Galaxy S22 Ultra 108 Megapiksel Arka Kamerayla Gelebilir: Samsung Galaxy S22 Ultra’nın, daha önceki …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör