Assassin’s Creed Çevrimiçi Bir Oyuna Dönüşebilir

blank
Assassin's Creed Çevrimiçi Bir Oyuna Dönüşebilir

İçerik: Assassin’s Creed Çevrimiçi Bir Oyuna Dönüşebilir

Assassin’s Creed Çevrimiçi Bir Oyuna Dönüşebilir:

Assassin’s Creed oyunları tipik olarak bağımsız (ve genellikle tek başına) işlerdi, ancak Ubisoft tüm bunları değiştirmeye hazır. Bloomberg kaynakları, Ubisoft’un alternatif tarih serilerini Grand Theft Auto Online gibi canlı bir çevrimiçi hizmete dönüştüren bir proje olan Assassin’s Creed Infinity’yi geliştirdiğini iddia ediyor. Tek bir tarihsel dönemde çoğunlukla tek başınıza oynamak yerine, zamanla büyüyecek ve gelişecek olan “birden fazla ortamda” diğer oyunculara rutin olarak katılırsınız. AC’nin şu anda büyük ölçüde DLC’ye ve taze kalmak için sık sık devam eden filmlere güvendiği bir yerde, uzun süre oynamaya (ve ödemeye devam etmeye) devam etmek için bir nedeniniz olur.

Kaynaklar, Infinity’ye kendi görünüm ve hisleriyle bağlı bireysel oyunlar olsa da, hepsinin birbirine bağlı olacağını söyledi.

Ubisoft, Infinity’nin var olduğunu doğruladı, ancak oyunu ayrıntılı olarak açıklamadı. Şirket, oyun evrenine “daha uyumlu bir yaklaşım” isteyen hayranları memnun etmek için yapıldığını söyledi.

Ancak şirketteki karışıklık projeyi tehdit edebilir. Ubisoft, Assassin’s Creed’in ortak yeteneklerle gelişmesine yardımcı olmak için kısa süre önce Montreal ve Quebec City ekiplerini birleştirdi. Bu, her sürümün kalitesini güçlendirebilse de, Quebec franchise’a liderlik edecek – bu stüdyo ve Montreal’in zaman zaman sert rekabetleri olduğunda bir sorun.

Daha da önemlisi, Ubisoft’un şirketin baş yaratıcı yetkilisini ve bazı stüdyo liderlerini görevden almasına yol açan suistimal iddialarını tam olarak ele almadığı endişeleri var. Bir sözcü, Ubisoft’un tüm iddiaları araştırdığını ve uygun önlemleri aldığını söyledi, ancak Bloomberg’in bağlantıları, tacizle suçlanan yöneticilerin üst düzey görevlerde kaldığını ve çalışanların, ele alınmayan ırkçılık ve cinsiyetçiliği bildirdiklerini söyledi.

Bu da Ubisoft’un Infinity kaynaklarını sınırlayabilir. Ubisoft Montreal yakınlarındaki stüdyolardan kaçak avlanmak bir sorun olsa da, suistimal iddiaları aynı zamanda daha fazla personelin bu konumdan gemiden atlamasına neden oldu. Basitçe söylemek gerekirse, Ubisoft’un en iyi işini üretmek için ihtiyaç duyduğu yeteneği elinde tutacaksa, toksik davranışları ortadan kaldırma çabalarını iki katına çıkarması gerekebilir.

Güncelleme: Ubisoft, görevi kötüye kullanma iddialarına yanıt olarak, “her bir iddiayı ciddiye aldığını ve geçen yıl boyunca, sonuçlarına göre uyarılar, kaldırma da dahil olmak üzere hızlı ve uygun eylemlerde bulunan bağımsız üçüncü tarafların öncülüğünde bir dizi soruşturma yürüttüğünü” söyledi. idari sorumluluk veya işten çıkarılma.” Ayrıntılara girmeyi reddetse de, “iddiaları olan ve Ubisoft’ta kalan herhangi bir çalışanın davası üçüncü bir tarafça titizlikle incelendi ve ya aklandı ya da uygun disiplin cezalarına çarptırıldı” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Assassin’s Creed Çevrimiçi Bir Oyuna Dönüşebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör