Call of Duty League, Hayranları Canlı Etkinliklere Geri Getiriyor

blank
Call of Duty League, Hayranları Canlı Etkinliklere Geri Getiriyor

İçerik: Call of Duty League, Hayranları Canlı Etkinliklere Geri Getiriyor

Call of Duty League, Hayranları Canlı Etkinliklere Geri Getiriyor:Canlı bir kalabalığın olduğu son etkinlikten on altı ay sonra, Call of Duty League (CDL) bir kez daha kapılarını hayranlarına açıyor. Stage V Major turnuvası ay sonunda gerçekleşecek ve COVID-19 pandemisi her şeyi kapatmadan hemen önce Mart 2020’den bu yana ligin taraftarlarla ilk canlı maçlarına ev sahipliği yapacak.

29 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleşecek turnuvaya 12 CDL takımının tamamının katılması bekleniyor. 2020 sezonu şampiyonu Dallas Empire’a ev sahipliği yapan Teksas’taki Esports Stadium Arlington’da gerçekleşir. Taraftarlar, son iki gün boyunca 59 $ ‘a mal olan bir hafta sonu geçişi ile katılabilecekler. Lig, geçen ay taraftarsız yüz yüze etkinliklere döndü.

Her ikisi de Activision Blizzard tarafından yönetilen CDL ve Overwatch Ligi (OWL), 2020’de her takımın kendi şehrinde maçlar düzenlemeyi planladı. Bu format, liglerin yalnızca çevrimiçi oyuna geçmeye zorlanmasından çok önce sürmedi. sezon için. Bu, her ikisi için de önemli bir darbeydi, ancak belki de daha ilk sezonuna yeni başlayan CDL için daha fazla. E-spor bir kalabalıkla çok daha keyifli ve canlı etkinlikler için gelecek daha parlak görünüyor.

Bu arada OWL, bu sezon Çin’de hayranlarıyla birkaç etkinlik düzenliyor. Dallas Empire ve OWL’den Dallas Fuel’nin sahibi olan Envy Gaming, geçtiğimiz ay Esports Stadium Arlington’da Fuel sahnede oynarken ve Overwatch League hayranlarının katılımıyla bir etkinlik düzenledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty League, Hayranları Canlı Etkinliklere Geri Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Oyun Motorunu Açık Kaynaklı Hale Getiriyor

Amazon, Oyun Motorunu Açık Kaynaklı Hale Getiriyor: Amazon, Lumberyard oyun motorunu en başından itibaren ücretsiz …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör