Canon EOS R6 ve EOS-1D X Mark III, C-Log 3 Desteği Alıyor

blank
Canon EOS R6 ve EOS-1D X Mark III, C-Log 3 Desteği Alıyor

İçerik: Canon EOS R6 ve EOS-1D X Mark III, C-Log 3 Desteği Alıyor

Canon EOS R6 ve EOS-1D X Mark III, C-Log 3 Desteği Alıyor:

Canon, EOS R3’ü onayladıktan sonra, bir ürün yazılımı güncellemesi yoluyla mevcut kameraların üçlüsüne profesyonel kalitede video özellikleri getiriyor. Hem EOS R6 hem de EOS-1D X Mark III, genişletilmiş dinamik aralık sağlayan ve yüksek kaliteli video için daha fazla renk alanı seçeneği sunan C-Log 3’ü alıyor.

Güncellemeler ayrıca, tam çerçeve aynasız EOS R5 ile birlikte iki kameranın, filmleri iki bellek kartına aynı anda kaydedebileceği ve çekimlerinizin yedeğini alabileceğiniz anlamına geliyor. EOS-1D X Mark III ve EOS R5 artık saniyede minimum 400 MB yazma hızına sahip CFexpress VPG400 kartlarını destekleyebilir ve bu da onları 8K çekim veya RAW çekim için ideal hale getirir.

R5’in güncellenmesi aynı zamanda iki Canon Cine servo zoom lensi, CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S ve CN-E70-200mm T4.4 L IS KAS S ve EOS yardımcı programı ve Camera Connect yazılımı ile uyumlu olmasını sağlar. . Ayrıca Atomos Ninja V monitör/kaydediciye bağlıyken 5K kırpılmış ProRes RAW ve ayrıca Ninja V+’da 8K ProRes RAW ve 30 fps’de 8K çekim yapabileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Canon EOS R6 ve EOS-1D X Mark III, C-Log 3 Desteği Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör