Harley-Davidson’ın Yeni LiveWire Elektrikli Motosikleti Çıktı

blank
Harley-Davidson'ın Yeni LiveWire Elektrikli Motosikleti Çıktı

İçerik: Harley-Davidson’ın Yeni LiveWire Elektrikli Motosikleti Çıktı

Harley-Davidson’ın Yeni LiveWire Elektrikli Motosikleti Çıktı:Harley-Davidson 2019’da ilk elektrikli motosikletini piyasaya sürdüğünde, pahalı bir fiyat etiketi ve erken üretim sorunları nedeniyle geride kaldı. LiveWire’ı bu yılın başlarında ayrı bir marka olarak çıkardıktan sonra, şirket ikinci elektrikli bisikletiyle geri döndü ve bu sorunları çözmeye çalışıyor.

blank

Harley-Davidson’ın yeni LiveWire One’ının en dikkat çekici özelliği fiyat etiketi. Elektrikli motosiklet 21,999 dolara mal olacak. Bu, orijinal LiveWire’ın 2019’da piyasaya çıktığında sattığı 29.799 $’dan neredeyse 8.000 $ daha az. Harley-Davidson, federal sübvansiyonlarla The Verge’e çoğu insanın LiveWire One’ı 20.000 $’dan daha az bir fiyata satın alabileceğini umduğunu söyledi.

Ancak tek değişiklik daha çekici bir giriş noktası değil. Harley-Davidson, motosikletin menzilini de geliştirdi. Daha yavaş şehir sokaklarında sürüş yapan şirket, LiveWire One’ın tek bir şarjla 146 mil seyahat edebileceğini iddia ediyor. Karşılaştırıldığında, selefi maksimum yaklaşık 110 şehir mili ile sınırlıydı. Şirket, DC hızlı şarj cihazı kullanarak LiveWire One’ın pilini yaklaşık bir saat içinde tamamen tamamen şarj edebileceğinizi veya yaklaşık 45 dakikada sıfırdan yüzde 80’e alabileceğinizi söylüyor. Motosiklet ayrıca, frenleme ve dönüşlere yardımcı olmak için altı eksenli bir atalet ölçüm birimi ile birlikte gelir.

blank

Harley-Davidson, LiveWire One’ı resmi olarak 18 Temmuz’da daha önce International Motorcycle Show olarak bilinen Progressive IMS Outdoors Kuzey Kaliforniya’da tanıtacak. Bu arada, motosikleti LiveWire web sitesinden sipariş edebilirsiniz. Şu anda bu eyaletlerde yalnızca 12 bayinin LiveWire One satma yetkisi olduğundan, ilk kullanılabilirlik Kaliforniya, New York ve Teksas’ta yaşayan müşterilerle sınırlıdır. Ancak, bisiklet bu sonbaharda daha fazla bayide satışa sunulacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Harley-Davidson’ın Yeni LiveWire Elektrikli Motosikleti Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör