Jeep, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir SUV Çıkaracak

blank
Jeep, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir SUV Çıkaracak

İçerik: Jeep, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir SUV Çıkaracak

Jeep, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir SUV Çıkaracak:

Jeep, EV serisini desteklemek istiyor. Bu amaçla şirket, 2025 yılına kadar SUV serisinin her kategorisinde “sıfır emisyonlu, tamamen elektrikli” bir 4xe modeli sunacağını söyledi. Otomobil üreticisi, ana şirketinin EV Günü 2021 etkinliğinin bir parçası olarak elektrifikasyon planını açıkladı. Dodge’un tamamen elektrikli bir kas arabası üzerinde çalıştığını öğrendiğimiz vitrin.

On yılın ortalarında şirket, elektrikli araçların tüm satışlarının yüzde 70’ini oluşturacağını tahmin ediyor. “4xe, Jeep için iyidir. Jeep CEO’su Christian Meunier etkinlik sırasında, “Jeep topluluğu için iyi ve daha da önemlisi gezegen için iyi” dedi.

Jeep ayrıca 2022 Grand Cherokee 4xe’ye de bir bakış sunarak, kamuflajsız yeni plug-in hibriti ilk kez gördüğümüz anlamına geliyor. 2021 Wrangler 4xe ile aynı benzinli-elektrikli aktarma organına sahip olması bekleniyor ve bu da SUV’nin birleşik 375 beygir gücü ve 470 pound-feet tork üretmesini sağlıyor. Jeep, Ağustos ayı sonlarında New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Grand Cherokee serisinin tamamı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jeep, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir SUV Çıkaracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde

MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde: MAN Trucknology Generation 3 (TG3) teknolojisi sadece mesafeleri …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör