Motorola One 5G UW Ace Piyasaya Sürüldü

blank
Motorola One 5G UW Ace Piyasaya Sürüldü

İçerik: Motorola One 5G UW Ace Piyasaya Sürüldü

Motorola One 5G UW Ace Piyasaya Sürüldü:

Motorola One 5G UW Ace, Perşembe günü yalnızca Verizon’da bulunan yeni bir Motorola 5G telefonu olarak piyasaya sürüldü. Adından da anlaşılacağı gibi Motorola One 5G UW Ace, daha hızlı bir deneyim sunmak için 5G Ultra geniş bant bağlantısını destekler. Ayrıca, uzaysal bir ses deneyimi sunmayı ve Dolby Atmos ve DTS:X gibilerle rekabet etmeyi amaçlayan Verizon’un Uyarlanabilir Ses sistemi de bulunmaktadır. Ancak, iki büyük değişiklik dışında, Motorola One 5G UW Ace, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Motorola One 5G Ace’e oldukça benziyor.

Motorola One 5G UW Ace teknik özellikleri
Yeni Motorola One 5G UW Ace, Android 11’de çalışıyor. 20:9 en boy oranına sahip 6,7 inç full HD+ Max Vision ekrana sahip. 4 GB RAM ile birlikte bir sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 750G SoC var. Fotoğraflar ve videolar için Motorola One 5G UW Ace, 48 megapiksel birincil sensör, 8 megapiksel ultra geniş atıcı ve 2 megapiksel makro atıcı içeren üçlü arka kamera kurulumuna sahiptir. Ayrıca ön tarafta 16 megapiksellik bir selfie kamerası bulunuyor.

Motorola One 5G UW Ace, içerik depolamak için microSD kart ile genişletilebilen (1 TB’a kadar) 64 GB yerleşik depolama alanına sahiptir. Bağlantı seçenekleri arasında 5G, 4G LTE, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth v5.1, GPS/A-GPS, USB Type-C ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunur. Telefon ayrıca arkada bir parmak izi sensörü ile birlikte geliyor.

Motorola One 5G UW Ace, herhangi bir özel donanım veya yazılım gerektirmeden mekansal, surround ses deneyimi sunmak üzere tasarlanmış Verizon Adaptive Sound sistemi ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Bu özellik ayrıca tüm büyük uygulamalar ve üst düzey (OTT) platformlarla çalışır. Kullanıcıların özelleştirilmiş bir deneyim elde etmek için seçebilecekleri Müzik ve Video gibi ses profilleri sunar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola One 5G UW Ace Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör